ZÁPAS
11.11.19 | 1. kolo | Viktor Galovic | Teimuraz Gabashvili | 4-6, 7-65, 6-4 | Ortisei Challenger | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Viktor Galovic | Teimuraz Gabashvili | |
1. podání % | 80/115 (70%) | 67/105 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 62/80 (78%) | 51/67 (76%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/35 (49%) | 23/38 (61%) |
Vyhrané break-bally | 1/4 (25%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 31/105 (30%) | 36/115 (31%) |
Vyhrané body celkem | 110/220 (50%) | 110/220 (50%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa | 16 | 9 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Viktor Galovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Viktor Galovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Viktor Galovic | 1-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Viktor Galovic | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-4 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Viktor Galovic | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-5 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
4-6 |
2 | ||
Viktor Galovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Viktor Galovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Viktor Galovic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Viktor Galovic | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Viktor Galovic | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Viktor Galovic | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Viktor Galovic | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
3 | ||
0-0 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Viktor Galovic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Viktor Galovic | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Viktor Galovic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Viktor Galovic | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Viktor Galovic | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Viktor Galovic vs. Teimuraz Gabashvili - Vzájemné zápasy
16.05.21 | 1. kolo kval. | Viktor Galovic | Teimuraz Gabashvili | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Biella 6 | antuka |
11.11.19 | 1. kolo | Viktor Galovic | Teimuraz Gabashvili | 4-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | Ortisei Challenger | tvrdý I. |
Viktor Galovic form & Teimuraz Gabashvili form
Viktor Galovic - poslední zápasy
Todi Challenger - antuka | ||||
12.07.21 1. kolo | vs. Federico Gaio | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Milan Challenger - antuka | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Gian Marco Moroni | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Forli Challenger - antuka | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Gastao Elias | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Oeiras 4 - antuka | ||||
26.05.21 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Biella 6 - antuka | ||||
17.05.21 kvalifik. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Teimuraz Gabashvili | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
14.05.21 2. kolo | vs. Manuel Guinard | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
11.05.21 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Biella 5 - antuka | ||||
04.05.21 1. kolo | vs. Jay Clarke | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
03.05.21 kvalifik. | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Tatsuma Ito | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Rome 2 - antuka | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Split 2 - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Zdenek Kolar | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Potchefstroom 2 - tvrdý | ||||
16.02.21 1. kolo | vs. Liam Broady | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Potchefstroom 1 - tvrdý | ||||
08.02.21 1. kolo | vs. Peter Polansky | 2-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.01.21 1. kolo | vs. Nicolae Frunza | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Delray Beach - tvrdý | ||||
06.01.21 kvalifik. | vs. Roberto Quiroz | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.01.21 1. kolo kval. | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.20 1. kolo kval. | vs. Johannes Haerteis | 6-4, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Quinta - tvrdý | ||||
07.11.20 2. kolo | vs. Joao Monteiro | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.20 1. kolo | vs. Cayetano March | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
30.10.20 čtvrtfinále | vs. Gastao Elias | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
29.10.20 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.20 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
18.10.20 kvalifik. | vs. Mackenzie Mcdonald | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.20 1. kolo kval. | vs. Ivan Nedelko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
10.10.20 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Parma Challenger - antuka | ||||
03.10.20 1. kolo kval. | vs. Hugo Grenier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Biella Challenger - antuka | ||||
27.09.20 kvalifik. | vs. Alexandre Muller | 3-6, 6-72 | detail zápasu |
Teimuraz Gabashvili - poslední zápasy
M25 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Joaquin Bianchi | - Teimuraz Gabashvili - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Ivo Vercik | - Teimuraz Gabashvili - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Frederic Schlossmann | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Filippo Giovannini | 1-2, - Teimuraz Gabashvili - skreč | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Hartig | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Philip Henning | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Max Van Nunen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Lyle Zaloumis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Maksim Shin | 5-7, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Josh Reid | 6-1, 6-79, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Vishal Saravanan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Noah Lopez | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-0, 3-6, 10-1 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Mszyca | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Jack Loge | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Isaac Nortie Nortey | Isaac Nortie Nortey - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Jacopo Bilardo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Rayane Oumaouche | 6-2, 6-1 | detail zápasu |