ZÁPAS
17.09.19 | kvalifik. | Victor Ernaelsteen | Muzammil Murtaza | 6-4, 0-6, 10-6 | M15 Cairo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Victor Ernaelsteen | Muzammil Murtaza | |
1. podání % | 41/59 (69%) | 45/68 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/41 (56%) | 27/45 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/18 (39%) | 12/23 (52%) |
Vyhrané break-bally | 2/9 (22%) | 4/10 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 29/68 (43%) | 29/59 (49%) |
Vyhrané body celkem | 59/127 (46%) | 68/127 (54%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Victor Ernaelsteen | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30, 40-40 | ||
2-0 | Muzammil Murtaza | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Victor Ernaelsteen | 2-1 | |
0-0, 0-15 | ||
3-2 | Muzammil Murtaza | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
3-3 | Muzammil Murtaza | |
0-0, 30-0, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Victor Ernaelsteen | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Muzammil Murtaza | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Victor Ernaelsteen | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30, 40-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Muzammil Murtaza | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Victor Ernaelsteen | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Muzammil Murtaza | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Victor Ernaelsteen | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-4 | Muzammil Murtaza | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
0-6 |
3 | ||
0-0 | Muzammil Murtaza | |
0-0 | ||
10-6 |
Belgicko
22.03.00, 24 Let
22.03.00, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Pakist
12.11.99, 24 Let
12.11.99, 24 Let
Victor Ernaelsteen vs. Muzammil Murtaza - Vzájemné zápasy
17.09.19 | kvalifik. | Victor Ernaelsteen | Muzammil Murtaza | 6-4, 0-6, 10-6 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka |
Victor Ernaelsteen form & Muzammil Murtaza form
Victor Ernaelsteen - poslední zápasy
M25 Tavira - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Marcus Walters | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksey Matsiush | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Michiel De Krom | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Luca Parenti | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Asier Ayllon Prado | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Mezentsev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Noah Merre | 6-1, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Brian Bozemoj | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Maikel De Boes | 7-5, 0-6, 10-8 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Kyle Overmyer | 6-72, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Marko Andrejic | 4-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Martin Sabas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-4, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Jie Cui | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Rayen Hermassi | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
13.02.23 kvalifik. | vs. Jakob Schnaitter | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Andrin Casanova | 6-73, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
12.02.23 2. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 6-4, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Francois Musitelli | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Cem Ilkel | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Lambermont - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.22 kvalifik. | vs. Kody Pearson | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Sanisth Juneja | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Olivier Rojas | 6-3, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Jonas Trinker | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Jing Long Weng | 2-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu |
Muzammil Murtaza - poslední zápasy
M25 Harlingen - tvrdý | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Ritesh Patil | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Las - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Ronald Hohmann | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Pittsburgh - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Juan Sebastian Osorio | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Mitchell Maroscher | 6-2, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 South - tvrdý | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Blaise Bicknell | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Brian Bilsey | 6-4, 6-76, 6-2 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Brett Winters | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
17.09.22 | vs. Jurij Rodionov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.22 | vs. Filip Misolic | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Tay - tvrdý | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Kyle Seelig | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.05.22 kvalifik. | vs. David Hough | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Muthu Senthilkumar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Marsel Ilhan | 4-6, 7-64, 6-10 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Peetu Pohjola | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.22 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tráva | ||||
06.03.21 | vs. Yuta Shimizu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Sam Taylor | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Mohammed Abdulla | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Tobias Simon | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Francis Casey Alcantara | 6-4, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Dennis Uspensky | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Victor Ernaelsteen | 4-6, 6-0, 6-10 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Alexander Weis | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kampala - antuka | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 7-65, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Kampala - antuka | ||||
16.05.19 1. kolo | vs. Dalwinder Singh | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Muthu Senthilkumar | 7-65, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Kampala - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Sheil Kotecha | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu |