ZÁPAS
17.01.21 | 1. kolo kval. | Umut Akkoyun | Michalis Sakellaridis | 6-3, 7-5 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Turecko
10.07.00, 23 Let
17 351 $
10.07.00, 23 Let
17 351 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Grécko
15.01.01, 23 Let
11 951 $
15.01.01, 23 Let
11 951 $
Umut Akkoyun vs. Michalis Sakellaridis - Vzájemné zápasy
17.01.21 | 1. kolo kval. | Umut Akkoyun | Michalis Sakellaridis | 6-3, 7-5 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
30.09.19 | 2. kolo kval. | Umut Akkoyun | Michalis Sakellaridis | 7-65, 3-6, 10-7 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Umut Akkoyun form & Michalis Sakellaridis form
Umut Akkoyun - poslední zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 5-7, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 6-2, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Jeremy Taylor | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Edward Etty | 6-3, 3-1, Edward Etty - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Beren Tan | 7-5, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Yannik Kelm | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ahmet Atabay | 6-3, 6-77, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Samir Mustafin | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Khotkov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Daniele Minighini | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Verdese | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Mikel Aranzabal | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 5-7, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.05.22 kvalifik. | vs. Rafael Giotis | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Amirarsalan Ghomi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Valentin Royer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
31.03.22 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.03.22 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Luka Todorovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.03.22 1. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Michalis Sakellaridis - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Demetris Azoides | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Leong Prickett | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 6-70, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Drew Van Orderlain | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Lech Gontar | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Chirag Duhan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Bolla | 1-6, 7-62, 6-0, Andrea Bolla - skreč | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Piotr Kusiewicz | 6-4, 6-73, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Daniel De Jonge | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Axel Frechet | 2-6, 6-2, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Mariano Tammaro | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeki Horoz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Khazime | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Abraham Asaba | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 6-1, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Zhao Zhao | 6-4, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Maxence Rivet | 3-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nyo Van Dyck | 2-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Fabien Salle | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Mattia Ricci | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Maxence Bertimon | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Jozwicki | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Anthony Shumsky | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Thando Longwe-Smit | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Deji Thomas-Smith | 1-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Igor Kudriashov | 2-6, 7-64, 4-10 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Breno Rossetto Urvaneja | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu |