ZÁPAS
20.10.21 | 1. kolo | Uladzimir Ignatik | Igor Trunov | 6-3, 6-3 | M25 Nur | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Uladzimir Ignatik | Igor Trunov | |
1. podání % | 32/54 (59%) | 33/56 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/32 (81%) | 20/33 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/22 (36%) | 8/23 (35%) |
Vyhrané break-bally | 5/5 (100%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 28/56 (50%) | 20/54 (37%) |
Vyhrané body celkem | 62/110 (56%) | 48/110 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 2 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Uladzimir Ignatik | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Igor Trunov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Uladzimir Ignatik | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Igor Trunov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Uladzimir Ignatik | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Igor Trunov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Uladzimir Ignatik | 5-1 | |
0-0 | ||
Uladzimir Ignatik | 5-2 | |
0-0, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Uladzimir Ignatik | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Igor Trunov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Uladzimir Ignatik | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Igor Trunov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Uladzimir Ignatik | 2-1 | |
0-0, 15-30 | ||
Uladzimir Ignatik | 3-2 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
Uladzimir Ignatik | 3-3 | |
0-0, 0-40[BP] | ||
Uladzimir Ignatik | 5-3 | |
0-0, 40-0, 40-30 | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
08.06.01, 22 Let
08.06.01, 22 Let
Uladzimir Ignatik vs. Igor Trunov - Vzájemné zápasy
20.10.21 | 1. kolo | Uladzimir Ignatik | Igor Trunov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M25 Nur | tvrdý I. |
Uladzimir Ignatik form & Igor Trunov form
Uladzimir Ignatik - poslední zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
17.03.22 2. kolo | vs. Moez Echargui | 7-5, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.22 1. kolo | vs. Umut Akkoyun | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
10.03.22 2. kolo | vs. Felix Gill | 6-1, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.22 1. kolo | vs. Calin Manda | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
10.02.22 2. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 7-68, 5-7 | detail zápasu | |
09.02.22 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.22 čtvrtfinále | vs. Lukas Rosol | 6-4, 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
03.02.22 2. kolo | vs. Hanyi Liu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.02.22 1. kolo | vs. Chien-Hsun Lo | 4-1, Chien-Hsun Lo - skreč | detail zápasu | |
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
04.01.22 2. kolo | vs. Jiri Lehecka | 5-7, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
03.01.22 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Danylo Kalenichenko | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
Eckental Challenger - koberec | ||||
01.11.21 kvalifik. | vs. Johannes Haerteis | 6-4, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
21.10.21 2. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 6-1, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Igor Trunov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Prague - tvrdý I. | ||||
08.10.21 čtvrtfinále | vs. Tobias Simon | 6-2, 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.21 2. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.10.21 1. kolo | vs. Stepan Pecak | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bucharest Challenger - antuka | ||||
20.09.21 kvalifik. | vs. Ivan Gakhov | 6-0, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Dennis Novak | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.21 kvalifik. | vs. Tobias Simon | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. David Pichler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Ricany - antuka | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Mateus Alves | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
01.09.21 1. kolo | vs. Antonin Stepanek | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
25.08.21 2. kolo | vs. Ryan Peniston | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.21 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.08.21 kvalifik. | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 2-6, 6-4 | detail zápasu |
Igor Trunov - poslední zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Petros Chrysochos | 7-66, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Luigi Castelletti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Ben Weintraub | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 1-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Nico Hornitschek | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 6-4, 14-12 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Daniil Golubev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Lanik | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.22 1. kolo kval. | vs. Niccolo Dessi | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
13.12.22 2. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 6-74, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Gola | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Giulio Colacioppo | 2-6, 7-64, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Burnashov | 3-6, 6-4, 12-14 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Denys Klok | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.22 kvalifik. | vs. Kaua Lorenzo Santos Gava | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 6-3, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Cedric Stanke | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 7-5, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Savelii Shpita | 1-6, 6-1, 11-13 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. David Khurodze | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.22 2. kolo kval. | vs. Alexander Zgirovsky | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
25.07.22 kvalifik. | vs. Daniil Ostapenkov | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Hassan Baroudi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.22 2. kolo kval. | vs. Maksim Shin | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Ruslan Tiukaev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 2-6, 2-6 | detail zápasu |