Ugo Blanchet/Mayeul Darras vs. Lennart Melzer/Marcel Marlon Sudzum 13.07.2021

Ugo Blanchet/Mayeul Darras vs. Lennart Melzer/Marcel Marlon Sudzum 13.07.2021 - M25 Uriage - porovnání

ZÁPAS

13.07.211. koloUgo Blanchet/Mayeul Darras Lennart Melzer/Marcel Marlon Sudzum 6-3, 6-0 France M25 Uriage antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-0

Ugo Blanchet
Francúzsko
05.01.99, 22 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Luxembursko
10.12.01, 20 Let







Lennart Melzer
Mayeul Darras
Francúzsko
01.02.99, 22 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Holandsko
29.11.00, 21 Let




Marcel Marlon Sudzum
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Ugo Blanchet/Mayeul Darras vs. Lennart Melzer/Marcel Marlon Sudzum - Vzájemné zápasy

13.07.211. koloUgo Blanchet/Mayeul DarrasLennart Melzer/Marcel Marlon Sudzum6-3, 6-0 detail zápasuFrance M25 Uriage antuka

Ugo Blanchet form & Lennart Melzer form

Ugo Blanchet/Mayeul Darras - poslední zápasy

Tunisia M15 Monastir - tvrdý
01.10.21
semifinále
vs. Kazuki Nishiwaki/Kousuke Ogura6-74, 6-77 prohradetail zápasu
30.09.21
čtvrtfinále
vs. Thanapet Chanta/Natthasith Kunsuwan6-1, 7-5 výhradetail zápasu
28.09.21
1. kolo
vs. Pierre Delage/Quentin Folliot7-66, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
24.09.21
semifinále
vs. Guy Orly Iradukunda/Marat Sharipov (RUS)2-6, 3-6 prohradetail zápasu
23.09.21
čtvrtfinále
vs. Kazuma Kawachi/Kazuki Nishiwaki6-3, 6-4 výhradetail zápasu
21.09.21
1. kolo
vs. Niki Kaliyanda Poonacha/Abhinav Sanjeev Shanmugam7-62, 6-3 výhradetail zápasu
Spain M15 Xativa - antuka
05.08.21
semifinále
vs. Alberto Barroso Campos/Benjamin Winter Lopez4-6, 3-6 prohradetail zápasu
04.08.21
čtvrtfinále
vs. Franco Ribero/Francisco Vittar6-74, 6-3, 10-5 výhradetail zápasu
03.08.21
1. kolo
vs. Alexandre Cumplido Lopez/Bruno Squarcia Mateo6-1, 6-1 výhradetail zápasu
France M25 Uriage - antuka
15.07.21
čtvrtfinále
vs. Allan Deschamps/Maxime Mora6-0, 6-75, 6-10 prohradetail zápasu
13.07.21
1. kolo
vs. Lennart Melzer/Marcel Marlon Sudzum6-3, 6-0 výhradetail zápasu
France M25 Bourg - antuka
02.07.21
semifinále
vs. Leandro Riedi/Damien Wenger1-6, 3-6 prohradetail zápasu
01.07.21
čtvrtfinále
vs. Franco Agamenone/Piotr Matuszewski4-6, 6-3, 10-8 výhradetail zápasu
29.06.21
1. kolo
vs. Adan Freire Da Silva/Mohamed Nazim Makhlouf6-2, 6-4 výhradetail zápasu
France M25 Grasse - antuka
16.06.21
čtvrtfinále
vs. Viktor Durasovic/Markus Eriksson2-6, 3-6 prohradetail zápasu
15.06.21
1. kolo
vs. Jaimee Floyd Angele/Quentin Folliot2-6, 6-1, 12-10 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
21.05.21
semifinále
vs. Runhao Hua/Ze Zhang5-7, 6-2, 7-10 prohradetail zápasu
20.05.21
čtvrtfinále
vs. Makoto Ochi/Yuta Shimizu Makoto Ochi/Yuta Shimizu/Marcel Marlon Sudzum - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
19.05.21
1. kolo
vs. Dusty H. Boyer/Toby D. Boyer6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Croatia M15 Sibenik - antuka
21.04.21
1. kolo
vs. Bjorn Nareyka/Sebastian Prechtel3-6, 5-7 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
21.02.20
semifinále
vs. Aziz Kijametovic/Adam Moundir6-4, 6-75, 9-11 prohradetail zápasu
20.02.20
čtvrtfinále
vs. Remy Bertola/Francesco Vilardo6-1, 6-4 výhradetail zápasu
18.02.20
1. kolo
vs. Kaza Vinayak Sharma/Manish Sureshkumar6-74, 7-5, 10-5 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
09.01.20
čtvrtfinále
vs. Jaimee Floyd Angele/Alexis Gautier6-72, 4-6 prohradetail zápasu
07.01.20
1. kolo
vs. Lucas Catarina/Aldin Setkic7-5, 1-6, 10-5 výhradetail zápasu
France M15 Sarreguemines - koberec
18.11.19
1. kolo
vs. Antoine Cornut-Chauvinc/Harold Mayot Antoine Cornut-Chauvinc/Harold Mayot/Marcel Marlon Sudzum - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
18.11.19
čtvrtfinále
vs. Vladimir Ivanov/Yan Sabanin6-75, 4-6 prohradetail zápasu
Spain M15 Las - antuka
29.04.19
1. kolo
vs. Alessandro Coppini/Martin Van Der Meerschen4-6, 6-74 prohradetail zápasu

Lennart Melzer/Marcel Marlon Sudzum - poslední zápasy

France M25 Saint - tvrdý I.
03.11.21
1. kolo
vs. Dominique Graf/Leopold Zima2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Switzerland M25 Sierre - antuka
31.08.21
1. kolo
vs. Lilian Breut/Charles Minc2-6, 6-75 prohradetail zápasu
Germany M25 Trier - antuka
25.08.21
1. kolo
vs. Kai Wehnelt/Patrick Zahraj2-6, 0-6 prohradetail zápasu
Belgium M25 Koksijde - antuka
18.08.21
1. kolo
vs. Simon Beaupain/Mathieu Perchicot2-6, 3-6 prohradetail zápasu
France M25 Uriage - antuka
13.07.21
1. kolo
vs. Ugo Blanchet/Mayeul Darras3-6, 0-6 prohradetail zápasu
Germany M25 Marburg - antuka
07.07.21
1. kolo
vs. Tim Handel/Yannik Steinegger1-6, 6-72 prohradetail zápasu
France M25 Bourg - antuka
29.06.21
1. kolo
vs. Alexandre Aubriot/Damien Salvestre2-6, 5-7 prohradetail zápasu
<