ZÁPAS
09.02.21 | 1. kolo | Ugo Blanchet | Alafia Ayeni | 4-6, 6-4, 6-3 | M15 Grenoble | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Ugo Blanchet | Alafia Ayeni | |
1. podání % | 46/97 (47%) | 50/82 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 36/46 (78%) | 34/50 (68%) |
Vyhrané body z 2.podání | 27/51 (53%) | 17/32 (53%) |
Vyhrané break-bally | 3/6 (50%) | 2/8 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 31/82 (38%) | 34/97 (35%) |
Vyhrané body celkem | 94/179 (53%) | 85/179 (47%) |
Dvojchyby | 5 | 5 |
Esa | 8 | 7 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Alafia Ayeni | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ugo Blanchet | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Alafia Ayeni | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ugo Blanchet | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Alafia Ayeni | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ugo Blanchet | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Alafia Ayeni | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ugo Blanchet | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Alafia Ayeni | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ugo Blanchet | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Alafia Ayeni | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ugo Blanchet | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Alafia Ayeni | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Ugo Blanchet | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Alafia Ayeni | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ugo Blanchet | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Alafia Ayeni | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ugo Blanchet | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Alafia Ayeni | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ugo Blanchet | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Alafia Ayeni | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ugo Blanchet | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Alafia Ayeni | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ugo Blanchet | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Alafia Ayeni | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ugo Blanchet | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Alafia Ayeni | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ugo Blanchet | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Alafia Ayeni | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ugo Blanchet vs. Alafia Ayeni - Vzájemné zápasy
09.02.21 | 1. kolo | Ugo Blanchet | Alafia Ayeni | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Grenoble | tvrdý I. |
Ugo Blanchet form & Alafia Ayeni form
Ugo Blanchet - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Gijs Brouwer | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 6-3, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 7-67, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Harold Mayot | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Tom Paris | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Mark Lajal | 2-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 7-65, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Jelle Sels | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Kyrian Jacquet | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Maxime Janvier | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Constant Lestienne | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-1, 3-0, Sumit Nagal - skreč | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Daniel Rincon | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 4-0, Ergi Kirkin - skreč | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
17.09.23 finále | vs. Robin Bertrand | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Kris Van Wyk | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Alafia Ayeni - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Mena | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Daniel Cukierman | 6-4, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Jaycer Lyeons | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Max Houkes | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Akram El Sallaly | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Bruno Fernandez | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
13.02.24 1. kolo kval. | vs. Juan Martin Fumeaux | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Nicolas Parizzia | 6-4, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. William Grant | 1-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Stefan Kozlov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-75, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Christian Langmo | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Weber | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
02.12.23 čtvrtfinále | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 East - tvrdý I. | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Samir Banerjee | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Maxwell Mckennon | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. David Saye | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Enzo Wallart | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Collin Altamirano | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Aidan Mayo | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Evgeny Karlovskiy | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ezekiel Clark | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Nicolas Mejia | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Matias Franco Descotte | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Torres | 5-7, 1-6 | detail zápasu |