ZÁPAS
04.09.19 | 2. kolo | Tung-Lin Wu | Roberto Ortega-Olmedo | 5-7, 6-2, 7-5 | Jinan Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Tung-Lin Wu | Roberto Ortega-Olmedo | |
1. podání % | 77/106 (73%) | 53/94 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 51/77 (66%) | 39/53 (74%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/29 (52%) | 19/41 (46%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 3/14 (21%) |
Vyhrané body z returnu | 36/94 (38%) | 40/106 (38%) |
Vyhrané body celkem | 102/200 (51%) | 98/200 (49%) |
Dvojchyby | 2 | 8 |
Esa | 11 | 6 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Tung-Lin Wu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Tung-Lin Wu | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tung-Lin Wu | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Tung-Lin Wu | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tung-Lin Wu | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-5 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tung-Lin Wu | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-6 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
5-7 |
2 | ||
Tung-Lin Wu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Tung-Lin Wu | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Tung-Lin Wu | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tung-Lin Wu | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Tung-Lin Wu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Tung-Lin Wu | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Tung-Lin Wu | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Tung-Lin Wu | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Tung-Lin Wu | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Tung-Lin Wu | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Tung-Lin Wu vs. Roberto Ortega-Olmedo - Vzájemné zápasy
04.09.19 | 2. kolo | Tung-Lin Wu | Roberto Ortega-Olmedo | 5-7, 6-2, 7-5 | detail zápasu | Jinan Challenger | tvrdý |
Tung-Lin Wu form & Roberto Ortega-Olmedo form
Tung-Lin Wu - poslední zápasy
M25 Bakersfield - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Timo Legout | 4-6, 7-61, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Cash Hanzlik | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ezekiel Clark | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Adam Walton | 0-6, 7-65, 6-74 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 7-65, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 2-3, - Tung-Lin Wu - skreč | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Adrian Mannarino | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Mate Valkusz | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ryan Peniston | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Mark Lajal | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Jason Jung | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 7-5, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Pedro Cachin | 6-75, 7-63, 6-76 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Dominik Palan | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
16.09.23 | vs. Cezar Cretu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Nam Hoang Ly | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Fajing Sun | 7-65, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cary 1 - tvrdý | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Patrick Kypson | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Roberto Ortega-Olmedo - poslední zápasy
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Christian Harrison | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
22.10.21 čtvrtfinále | vs. Naoki Nakagawa | 7-66, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.10.21 2. kolo | vs. Alen Avidzba | 6-2, 1-0, Alen Avidzba - skreč | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 7-67, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
30.09.21 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.21 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
20.09.21 1. kolo | vs. Tiago Cacao | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. Luca Nardi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.21 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
06.09.21 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Joao Sousa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.21 1. kolo | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Frankfurt - antuka | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 7-62, 5-7 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Matija Pecotic | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. John Echeverria | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Mallorca - tráva | ||||
19.06.21 1. kolo kval. | vs. Denis Istomin | 6-4, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Almaty 1 - antuka | ||||
07.06.21 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Oeiras 4 - antuka | ||||
25.05.21 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
21.05.21 čtvrtfinále | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.05.21 2. kolo | vs. Maxime Hamou | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Johan Nikles | 7-5, 2-0, Johan Nikles - skreč | detail zápasu | |
Salinas 2 - tvrdý | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 7-66, 6-76 | detail zápasu |