ZÁPAS
02.08.19 | čtvrtfinále | Tristan Lamasine | Alexey Vatutin | 3-6, 7-5, 6-2 | Sopot Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Tristan Lamasine | Alexey Vatutin | |
1. podání % | 64/89 (72%) | 58/92 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 45/64 (70%) | 33/58 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/25 (44%) | 20/34 (59%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 39/92 (42%) | 33/89 (37%) |
Vyhrané body celkem | 95/181 (52%) | 86/181 (48%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa | 6 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Tristan Lamasine | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Tristan Lamasine | 1-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tristan Lamasine | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-4 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tristan Lamasine | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-5 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Tristan Lamasine | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tristan Lamasine | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Tristan Lamasine | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tristan Lamasine | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Tristan Lamasine | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Tristan Lamasine | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Tristan Lamasine | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tristan Lamasine | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tristan Lamasine | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Tristan Lamasine | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Tristan Lamasine vs. Alexey Vatutin - Vzájemné zápasy
01.01.23 | 1. kolo kval. | Tristan Lamasine | Alexey Vatutin | 6-3, 2-6, 7-64 | detail zápasu | Oeiras 1 | tvrdý I. |
03.07.22 | 1. kolo kval. | Alexey Vatutin | Tristan Lamasine | 6-1, 7-5 | detail zápasu | Braunschweig Challenger | antuka |
18.10.20 | kvalifik. | Tristan Lamasine | Alexey Vatutin | 2-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | Istanbul Challenger | tvrdý |
02.08.19 | čtvrtfinále | Tristan Lamasine | Alexey Vatutin | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | Sopot Challenger | antuka |
02.02.18 | čtvrtfinále | Alexey Vatutin | Tristan Lamasine | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Quimper Challenger | tvrdý I. |
25.07.17 | 1. kolo | Alexey Vatutin | Tristan Lamasine | 7-64, 5-7, 6-4 | detail zápasu | Tampere Challenger | antuka |
16.09.13 | 2. kolo | Alexey Vatutin | Tristan Lamasine | 7-5, 6-4 | detail zápasu | France F16 | tvrdý I. |
Tristan Lamasine form & Alexey Vatutin form
Tristan Lamasine - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Evan Furness | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 7-69, 7-5 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Lucas Poullain | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Filip Krajinovic | 6-2, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Arthur Bouquier | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Florent Bax | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-6, 7-63 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Zdenek Kolar | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Guy Den Ouden | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Moez Echargui | 6-4, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Mathias Bourgue | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Niels Villard | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Martim Simoes | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Valentin Royer | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Jay Clarke | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 7-63, Maxime Janvier - skreč | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Dennis Novak | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Akira Santillan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Alexey Vatutin - poslední zápasy
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Raphael Collignon | 6-4, 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Alec Beckley | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Fajing Sun | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
17.03.24 finále | vs. Alexis Gautier | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Fajing Sun | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Arthur Bouquier | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Hugo Pierre | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Hazem Naow | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 7-62, 1-4, - Alexey Vatutin - skreč | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
28.01.24 finále | vs. Andrea Picchione | 7-5, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Corentin Denolly | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Gergely Madarasz | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Matt Ponchet | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Guy Den Ouden | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Niels Visker | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Mark Wallner | 3-6, 7-66, 1-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Leopold Zima | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Loic Namigandet Tenguere | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
29.10.23 finále | vs. Tom Paris | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Tim Handel | 6-3, 6-1 | detail zápasu |