ZÁPAS
23.03.22 | 1. kolo | Tommaso Compagnucci | Matthias Uwe Kask | 7-64, 3-6, 6-3 | M25 Opatija | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Tommaso Compagnucci | Matthias Uwe Kask | |
1. podání % | 72/114 (63%) | 71/111 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 43/72 (60%) | 36/71 (51%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/42 (40%) | 23/40 (58%) |
Vyhrané break-bally | 7/19 (37%) | 7/13 (54%) |
Vyhrané body z returnu | 52/111 (47%) | 54/114 (47%) |
Vyhrané body celkem | 112/225 (50%) | 113/225 (50%) |
Dvojchyby | 5 | 4 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Tommaso Compagnucci | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Matthias Uwe Kask | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Tommaso Compagnucci | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Matthias Uwe Kask | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tommaso Compagnucci | 0-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-4 | Matthias Uwe Kask | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tommaso Compagnucci | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Matthias Uwe Kask | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tommaso Compagnucci | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Matthias Uwe Kask | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tommaso Compagnucci | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Matthias Uwe Kask | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Tommaso Compagnucci | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 1-4, 2-4, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Tommaso Compagnucci | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], A-40, 40-40, A-40 | ||
Tommaso Compagnucci | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Matthias Uwe Kask | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Tommaso Compagnucci | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Matthias Uwe Kask | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tommaso Compagnucci | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Matthias Uwe Kask | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Tommaso Compagnucci | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-5 | Matthias Uwe Kask | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Tommaso Compagnucci | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Matthias Uwe Kask | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tommaso Compagnucci | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Matthias Uwe Kask | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Tommaso Compagnucci | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Matthias Uwe Kask | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tommaso Compagnucci | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Matthias Uwe Kask | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tommaso Compagnucci | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kanada
26.08.05, 18 Let
26.08.05, 18 Let
Tommaso Compagnucci vs. Matthias Uwe Kask - Vzájemné zápasy
23.03.22 | 1. kolo | Tommaso Compagnucci | Matthias Uwe Kask | 7-64, 3-6, 6-3 | detail zápasu | M25 Opatija | antuka |
Tommaso Compagnucci form & Matthias Uwe Kask form
Tommaso Compagnucci - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Gabriele Piraino | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Sebastian Sorger | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Mateo Martinovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Lorenzo Vatteroni | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Petr Michnev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Jay Clarke | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Marc Majdandzic | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Josip Simundza | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Maurus Malgiaritta | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Nicola Rispoli | 7-63, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Fabien Salle | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Kai Lemstra | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Luca Giacomini | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Nathan Trouve | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Artur Kukasian | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Nikita Ianin | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Lukas Rosol | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Giorgio Tabacco | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Patric Prinoth | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Giorgio Ricca | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
28.09.23 čtvrtfinále | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Benito Massacri | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Gerald Melzer | 6-74, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Alessandro Pecci | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Sander Jong | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Matthias Uwe Kask - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Ben Weintraub | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Shemesh | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Jean-Christian Morandais | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Drew Van Orderlain | 4-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Amit Shamash | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Eleftherios Neos | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Giorgio Tabacco | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Seungmin Park | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Michal Krajci | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Seydina Andre | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Dimitrije Zubac | 6-4, 6-73, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Dubrovnik - antuka | ||||
05.04.22 kvalifik. | vs. Matic Dimic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.04.22 1. kolo kval. | vs. Luca Hesselmann | 2-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Opatija - antuka | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-74, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.22 kvalifik. | vs. Filippo Giovannini | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Favero | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Christian Carassai | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Porec - antuka | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Duje Kekez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.22 kvalifik. | vs. Petar Pjevcevic | 6-4, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Pietro Pampanin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Zvonimir Babic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Dominik Recek | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 6-4, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Leon Benedict | 6-4, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Luigi Castelletti | 5-7, 6-2, 15-17 | detail zápasu | |
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Marin Jamnicki | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Bozo Barun | 2-6, 4-6 | detail zápasu |