ZÁPAS
04.09.19 | 1. kolo | Tomas Lipovsek Puches | Marco Furlanetto | 6-0, 7-5 | M15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Tomas Lipovsek Puches | Marco Furlanetto | |
1. podání % | 56/82 (68%) | 28/48 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 37/56 (66%) | 14/28 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/26 (38%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 2/12 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 28/48 (58%) | 35/82 (43%) |
Vyhrané body celkem | 75/130 (58%) | 55/130 (42%) |
Dvojchyby | 6 | 4 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Tomas Lipovsek Puches | 2-0 | |
0-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-0 | Marco Furlanetto | |
0-0 | ||
Tomas Lipovsek Puches | 4-0 | |
5-0 | Marco Furlanetto | |
6-0 |
2 | ||
Tomas Lipovsek Puches | 0-0 | |
1-0 | Marco Furlanetto | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tomas Lipovsek Puches | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Marco Furlanetto | |
0-0 | ||
Tomas Lipovsek Puches | 3-1 | |
3-2 | Marco Furlanetto | |
3-4 | Marco Furlanetto | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tomas Lipovsek Puches | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Marco Furlanetto | |
0-0 | ||
Tomas Lipovsek Puches | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Marco Furlanetto | |
0-0 | ||
7-5 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
02.03.01, 23 Let
02.03.01, 23 Let
Tomas Lipovsek Puches vs. Marco Furlanetto - Vzájemné zápasy
04.09.19 | 1. kolo | Tomas Lipovsek Puches | Marco Furlanetto | 6-0, 7-5 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Tomas Lipovsek Puches form & Marco Furlanetto form
Tomas Lipovsek Puches - poslední zápasy
M25 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Nicolas Tepmahc | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Antoine Vincent | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Luka Mikrut | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tucuman - antuka | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Vitor Leal | 4-6, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.11.22 kvalifik. | vs. Cristobal Castro | 6-3, 5-0, Cristobal Castro - skreč | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Sergio Galdos | Sergio Galdos - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Lujan - antuka | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.22 1. kolo | vs. Luciano Doria | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
01.11.22 kvalifik. | vs. Marco Cecchinato | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.22 1. kolo kval. | vs. N.Sriram Balaji | 7-5, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Max Houkes | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Coquimbo 2 - antuka | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Remy Bertola | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Benjamin Torres | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.22 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 4-6, 6-0, 0-6 | detail zápasu | |
04.10.22 1. kolo | vs. Thiago Cigarran | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Lesa - antuka | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
18.07.22 kvalifik. | vs. Arthur Fils | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Adam Taylor | 6-0, 6-3 | detail zápasu |
Marco Furlanetto - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-1, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Anthony Popyrin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Niccolo Ciavarella | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Matteo De Vincentis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Viacheslav Ovchinnikov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Mathys Erhard | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Federico Campana | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
19.12.23 kvalifik. | vs. Federico Valle | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Viktor Markov | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Marcus Kobayashi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Marko Topo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Pietro Pampanin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Federico Valle | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Lazar Vojinovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Federico Valle | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-3, 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Emil Dapcevic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Giammarco Gandolfi | 5-7, 6-77 | detail zápasu |