ZÁPAS
20.07.20 | 1. kolo | Tom Hands | Alexis Canter | 6-4, 6-4 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
2-0 | Alexis Canter | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Tom Hands | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
3-1 | Alexis Canter | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Tom Hands | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Alexis Canter | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
Tom Hands | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30 | ||
5-3 | Alexis Canter | |
0-0 | ||
Tom Hands | 5-4 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Alexis Canter | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
Tom Hands | 0-1 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
1-1 | Alexis Canter | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Tom Hands | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
2-2 | Alexis Canter | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Tom Hands | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30, 40-40 | ||
3-3 | Alexis Canter | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tom Hands | 4-3 | |
0-0, 30-0 | ||
5-3 | Alexis Canter | |
0-0 | ||
Tom Hands | 5-4 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
6-4 |
Veľká Británia
02.11.96, 27 Let
02.11.96, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Tom Hands vs. Alexis Canter - Vzájemné zápasy
10.01.22 | kvalifik. | Tom Hands | Alexis Canter | 7-5, 2-6, 10-5 | detail zápasu | M25 Bath | tvrdý I. |
20.07.20 | 1. kolo | Tom Hands | Alexis Canter | 6-4, 6-4 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Tom Hands form & Alexis Canter form
Tom Hands - poslední zápasy
M25 Bath - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 6-1, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Federico Bertuccioli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sheffield - tvrdý I. | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Antoine Hoang | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
16.01.23 kvalifik. | vs. Hamish Stewart | 6-4, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Brandon Murphy | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.23 kvalifik. | vs. Patrick Brady | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Michael Shaw | 7-5, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Daniel Cukierman | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.22 kvalifik. | vs. Christian Sigsgaard | 6-4, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hannestad | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sheffield - tvrdý I. | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Jeremy Gschwendtner | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Ewan Moore | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Max Benaim | 5-7, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Billy Blaydes | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.22 kvalifik. | vs. Joe Tyler | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Liam Hignett | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Joshua Paris | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
11.07.22 kvalifik. | vs. James Story | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
09.05.22 kvalifik. | vs. Harry Wendelken | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Patrick Brady | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
02.05.22 kvalifik. | vs. Julian Cash | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Mason Recci | 5-7, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Charles Broom | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.04.22 kvalifik. | vs. Julian Cash | 7-64, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
11.04.22 kvalifik. | vs. Daniel Little | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Mason Recci | 6-1, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
25.01.22 1. kolo | vs. Alastair Gray | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.22 kvalifik. | vs. Alex Knaff | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Alexis Canter - poslední zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Thomas Mathys | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Oscar Lacides | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Lannion - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Oliver Ojakaar | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Philippe Renard | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Victor Clairacq | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Filip Peliwo | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Michael Shaw | 7-64, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Freddie Ridout | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ceuta - tvrdý | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. John Echeverria | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Rik Muller | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Volodymyr Iakubenko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Samuel Puskar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. David Bakonyi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Ryan James Storrie | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Achilles Belkovics | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Ewen Lumsden | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Ewan Moore | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Nicholas Jovanovski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ewen Lumsden | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Finn Murgett | 7-5, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Ronald Hohmann | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Max Cunat | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Emile Hudd | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Toby Martin | 6-77, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Jules Marie | 1-6, 1-6 | detail zápasu |