ZÁPAS
21.07.21 | 1. kolo | Toby Alex Kodat | Lukas Palovic | 6-2, 6-2 | M25 Kottingbrunn | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Toby Alex Kodat | Lukas Palovic | |
1. podání % | 24/45 (53%) | 29/55 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/24 (75%) | 18/29 (62%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/21 (67%) | 7/26 (27%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 30/55 (55%) | 13/45 (29%) |
Vyhrané body celkem | 62/100 (62%) | 38/100 (38%) |
Dvojchyby | 4 | 4 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Toby Alex Kodat | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lukas Palovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Toby Alex Kodat | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Lukas Palovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Toby Alex Kodat | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Lukas Palovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Toby Alex Kodat | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Lukas Palovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Toby Alex Kodat | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lukas Palovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Toby Alex Kodat | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Lukas Palovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Toby Alex Kodat | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Lukas Palovic | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Toby Alex Kodat | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Lukas Palovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Toby Alex Kodat vs. Lukas Palovic - Vzájemné zápasy
21.07.21 | 1. kolo | Toby Alex Kodat | Lukas Palovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M25 Kottingbrunn | antuka |
Toby Alex Kodat form & Lukas Palovic form
Toby Alex Kodat - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Abedallah Shelbayh | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Duarte Vale | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Gabriele Piraino | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Duarte Vale | 6-4, 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Roberto Cid Subervi | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Kiranpal Pannu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Andres Andrade | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Roy Horovitz | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Alex Rybakov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Alexander Frusina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Matthew Forbes | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. James Duckworth | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Nick Chappell | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Harrison Adams | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Felix Corwin | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Alex Kobelt | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Elmer Moller | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Charleston Challenger - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Strong Kirchheimer | 7-64, 3-6, 1-4, - Toby Alex Kodat - skreč | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Oriol Roca Batalla | 3-6, 2-2, - Toby Alex Kodat - skreč | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Bor Artnak | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Matej Dodig | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Mohamed Safwat | 7-69, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Jan Pleva | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Lukas Palovic - poslední zápasy
M15 Buschhausen - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Luca Castagnola | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Matthias Ujvary | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Przemyslaw Michocki | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Leon Benedict | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Jaka Protic Zakelj | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Michael Gloeckler | 6-3, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Padova - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Fausto Tabacco | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Giuseppe Tresca | 6-2, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 6-75, 14-12 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 1-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Patrik Rikl | 0-6, 0-1, - Lukas Palovic - skreč | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Milos Karol | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Alan Bojarski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Bratislava 1 - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Pietro Orlando Fellin | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Nicola Ion | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Michal Krajci | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Gabor Mathe | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Admir Kalender | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.04.23 kvalifik. | vs. Mikhail Gorokhov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 1-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Chirag Duhan | 7-65, 6-2 | detail zápasu |