INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Toby Alex Kodat vs. Jiri Barnat - Vzájemné zápasy
19.06.20 | 1. kolo | Toby Alex Kodat | Jiri Barnat | 6-2, 6-4 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Toby Alex Kodat form & Jiri Barnat form
Toby Alex Kodat - poslední zápasy
Savannah Challenger - antuka | ||||
22.04.24 kvalifik. | vs. Andres Andrade | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Duarte Vale | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Tallahassee Challenger - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sarasota Challenger - antuka | ||||
08.04.24 1. kolo | vs. Martin Damm | 7-61, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Girona Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Abedallah Shelbayh | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Duarte Vale | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Gabriele Piraino | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Duarte Vale | 6-4, 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Roberto Cid Subervi | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Kiranpal Pannu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Andres Andrade | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Roy Horovitz | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Alex Rybakov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Alexander Frusina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Matthew Forbes | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. James Duckworth | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Nick Chappell | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Harrison Adams | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Felix Corwin | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Alex Kobelt | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Elmer Moller | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Charleston Challenger - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Strong Kirchheimer | 7-64, 3-6, 1-4, - Toby Alex Kodat - skreč | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Oriol Roca Batalla | 3-6, 2-2, - Toby Alex Kodat - skreč | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Bor Artnak | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Jiri Barnat - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Stijn Slump | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.04.24 1. kolo | vs. Martins Rocens | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 7-63, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Nicolai Budkov Kjaer | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Marcel Zielinski | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Mees Rottgering | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Vadym Ursu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Jan Hrazdil | 6-76, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-1, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Philip Henning | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 0-6, 6-71 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Omar Brigida | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Alexander Donski | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Eric Vanshelboim | 6-78, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Maxim Mrva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Timo Stodder | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Petr Michnev | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Tristan Nitschke | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Daniel Paty | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Mateusz Terczynski | 6-4, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Jasza Szajrych | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu |