ZÁPAS
18.11.21 | 2. kolo | Toby Alex Kodat | Jeremy Schifris | 6-1, 6-2 | M25 Columbus | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Toby Alex Kodat | Jeremy Schifris | |
1. podání % | 26/44 (59%) | 30/41 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/26 (85%) | 15/30 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/18 (67%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 23/41 (56%) | 10/44 (23%) |
Vyhrané body celkem | 57/85 (67%) | 28/85 (33%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Jeremy Schifris | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Toby Alex Kodat | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Jeremy Schifris | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Toby Alex Kodat | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Jeremy Schifris | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Toby Alex Kodat | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Jeremy Schifris | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Toby Alex Kodat | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Jeremy Schifris | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Toby Alex Kodat | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Jeremy Schifris | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Toby Alex Kodat | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Jeremy Schifris | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Toby Alex Kodat | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Jeremy Schifris | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
06.10.01, 22 Let
06.10.01, 22 Let
Toby Alex Kodat vs. Jeremy Schifris - Vzájemné zápasy
18.11.21 | 2. kolo | Toby Alex Kodat | Jeremy Schifris | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M25 Columbus | tvrdý I. |
Toby Alex Kodat form & Jeremy Schifris form
Toby Alex Kodat - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Abedallah Shelbayh | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Duarte Vale | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Gabriele Piraino | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Duarte Vale | 6-4, 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Roberto Cid Subervi | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Kiranpal Pannu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Andres Andrade | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Roy Horovitz | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Alex Rybakov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Alexander Frusina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Matthew Forbes | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. James Duckworth | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Nick Chappell | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Harrison Adams | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Felix Corwin | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Alex Kobelt | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Elmer Moller | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Charleston Challenger - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Strong Kirchheimer | 7-64, 3-6, 1-4, - Toby Alex Kodat - skreč | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Oriol Roca Batalla | 3-6, 2-2, - Toby Alex Kodat - skreč | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Bor Artnak | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Matej Dodig | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Mohamed Safwat | 7-69, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Jan Pleva | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Jeremy Schifris - poslední zápasy
M15 East - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Eliot Spizzirri | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.23 kvalifik. | vs. Patorn Hanchaikul | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Jonathan Sorbo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Emil Chr. E. Mikkelsen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Norman - tvrdý I. | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Arda Azkara | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Dante Carlos Teramo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Champaign - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Karlis Ozolins | 6-4, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Jakub Paul | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 6-73, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Ilan Hediger | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Markus Malaszszak | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Adam Krischke | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Uslar - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Christoph Negritu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Ronit Gupta | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Leon Formella | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Daniel Salazar Martinez | 6-1, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Tim Hammes | 5-7, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Ortenzi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Store - antuka | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Zaharije-Zak Talic | 2-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Matic Dimic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Benedikt Emesz | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Rome - antuka | ||||
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Giuseppe La Vela | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Christian Carassai | 6-4, 4-2, Christian Carassai - skreč | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Daniel Paty | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Christian Fellin | 3-6, 7-5, 12-10 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Radim Paral | 6-2, 2-0, Radim Paral - skreč | detail zápasu | |
M15 East - tvrdý I. | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Menelaos Efstathiou | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.22 kvalifik. | vs. J Mercer | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Leon Grundstrom | 6-4, 6-0 | detail zápasu |