ZÁPAS
25.01.20 | semifinále | Timofey Skatov | Dragos Nicolae Madaras | 6-2, 6-1 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Timofey Skatov | Dragos Nicolae Madaras | |
1. podání % | 50/70 (71%) | 30/45 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/50 (62%) | 14/30 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/20 (35%) | 0/15 (0%) |
Vyhrané break-bally | 7/10 (70%) | 2/15 (13%) |
Vyhrané body z returnu | 31/45 (69%) | 32/70 (46%) |
Vyhrané body celkem | 69/115 (60%) | 46/115 (40%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 0 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Timofey Skatov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Dragos Nicolae Madaras | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Timofey Skatov | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Dragos Nicolae Madaras | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Timofey Skatov | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Dragos Nicolae Madaras | |
0-0, 0-15, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Timofey Skatov | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Dragos Nicolae Madaras | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Timofey Skatov | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Dragos Nicolae Madaras | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Timofey Skatov | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Dragos Nicolae Madaras | |
Timofey Skatov | 4-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Dragos Nicolae Madaras | |
0-0 | ||
Timofey Skatov | 5-1 | |
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0 | ||
Timofey Skatov | 6-1 | |
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Timofey Skatov vs. Dragos Nicolae Madaras - Vzájemné zápasy
25.01.20 | semifinále | Timofey Skatov | Dragos Nicolae Madaras | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Timofey Skatov form & Dragos Nicolae Madaras form
Timofey Skatov - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Gea | 0-6, 0-1, - Timofey Skatov - skreč | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Adrian Andreev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Dennis Novak | 7-65, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 7-62, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
04.02.24 | vs. Francisco Cerundolo | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
03.02.24 | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Damir Dzumhur | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Casey Hoole | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Hugh Winter | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Dino Prizmic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Jaime Faria | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Valentin Royer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Alex De Minaur | 2-6, 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.08.23 kvalifik. | vs. James Duckworth | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-75, 7-5 | detail zápasu | |
Umag - antuka | ||||
23.07.23 kvalifik. | vs. Facundo Bagnis | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Jerko Brkic | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Dragos Nicolae Madaras - poslední zápasy
Banja Luka - antuka | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Marko Topo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Marco Cecchinato | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zug Challenger - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Jurij Rodionov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Luca Van Assche | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
08.07.23 finále | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.07.23 čtvrtfinále | vs. David Poljak | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.07.23 semifinále | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Nikos Lehmann | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Michael Mmoh | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Dane Sweeny | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lyon Challenger - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Michael Geerts | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
11.06.23 finále | vs. Peter Fajta | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.06.23 semifinále | vs. Tadeas Paroulek | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.06.23 2. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-60, 0-6, 6-0 | detail zápasu | |
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Jakob Schnaitter | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Attila Boros | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Skopje Challenger - antuka | ||||
26.05.23 semifinále | vs. Mate Valkusz | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.05.23 čtvrtfinále | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.05.23 2. kolo | vs. Steven Diez | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.05.23 finále | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
20.05.23 semifinále | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Jaime Caldes | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Paul Woerner | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-0, 4-0, Mubarak Shannan Zayid - skreč | detail zápasu |