ZÁPAS
28.06.22 | 1. kolo | Timofey Skatov | Abel Hernandez-Aguila | 6-4, 6-1 | Troyes Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Timofey Skatov | Abel Hernandez-Aguila | |
1. podání % | 37/62 (60%) | 44/66 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/37 (70%) | 23/44 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/25 (40%) | 6/22 (27%) |
Vyhrané break-bally | 6/14 (43%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 37/66 (56%) | 26/62 (42%) |
Vyhrané body celkem | 73/128 (57%) | 55/128 (43%) |
Dvojchyby | 4 | 4 |
Esa | 2 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
30.08.89, 34 Let
30.08.89, 34 Let
Timofey Skatov vs. Abel Hernandez-Aguila - Vzájemné zápasy
28.06.22 | 1. kolo | Timofey Skatov | Abel Hernandez-Aguila | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Troyes Challenger | antuka |
Timofey Skatov form & Abel Hernandez-Aguila form
Timofey Skatov - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Gea | 0-6, 0-1, - Timofey Skatov - skreč | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Adrian Andreev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Dennis Novak | 7-65, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 7-62, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
04.02.24 | vs. Francisco Cerundolo | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
03.02.24 | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Damir Dzumhur | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Casey Hoole | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Hugh Winter | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Dino Prizmic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Jaime Faria | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Valentin Royer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Alex De Minaur | 2-6, 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.08.23 kvalifik. | vs. James Duckworth | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-75, 7-5 | detail zápasu | |
Umag - antuka | ||||
23.07.23 kvalifik. | vs. Facundo Bagnis | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Jerko Brkic | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Abel Hernandez-Aguila - poslední zápasy
Troyes Challenger - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Troyes Challenger - antuka | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Troyes - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Maxime Hamou | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
France F17 - antuka | ||||
25.07.17 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
France F15 - antuka | ||||
21.07.16 2. kolo | vs. Maxime Hamou | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.07.16 1. kolo | vs. Fernando Romboli | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
France F15 - antuka | ||||
20.07.15 2. kolo | vs. Maxime Tabatruong | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.15 1. kolo | vs. Alexandre Penaud | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Spain F3 - antuka | ||||
20.02.12 1. kolo | vs. Mario Vilella Martinez | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F5 - antuka | ||||
07.02.11 1. kolo | vs. David Souto | 6-3, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F4 - antuka | ||||
31.01.11 1. kolo | vs. Pablo Martin-Adalia | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Spain F6 - antuka | ||||
15.02.10 1. kolo | vs. David Souto | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F5 - antuka | ||||
08.02.10 1. kolo | vs. Gabriel Trujillo-Soler | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Spain F4 - antuka | ||||
01.02.10 1. kolo | vs. Agustin Boje-Ordonez | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Spain F3 - tvrdý | ||||
25.01.10 2. kolo | vs. Jeremy Blandin | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.01.10 1. kolo | vs. Francesco Piccari | 2-4, Francesco Piccari - skreč | detail zápasu | |
Spain F26 - antuka | ||||
03.08.09 2. kolo | vs. Carlos Calderon-Rodriguez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.08.09 1. kolo | vs. Andros Gallego-Arostegui | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F6 - tvrdý | ||||
16.02.09 1. kolo | vs. Cesar Ferrer-Victoria | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Spain F5 - antuka | ||||
09.02.09 1. kolo | vs. Nick van der Meer | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Spain F4 - antuka | ||||
02.02.09 1. kolo | vs. Jose-Antonio Sanchez-De Luna | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F3 - antuka | ||||
26.01.09 1. kolo | vs. Daniel Stoehr | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F2 - antuka | ||||
19.01.09 1. kolo | vs. Jerome Inzerillo | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
San Sebastian - antuka | ||||
18.08.08 kvalifik. | vs. Pablo Martin-Adalia | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.08.08 1. kolo kval. | vs. Endika Villacorta-Rollan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F31 - antuka | ||||
11.08.08 1. kolo | vs. Prajnesh Gunneswaran | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Spain F24 - tvrdý | ||||
16.06.08 2. kolo | vs. Pierrick Ysern | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.06.08 1. kolo | vs. Matthias Dorfler | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Spain F23 - tvrdý | ||||
09.06.08 1. kolo | vs. Holger Fischer | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Spain F18 - antuka | ||||
05.05.08 1. kolo | vs. Pablo Martin-Adalia | 3-6, 0-6 | detail zápasu |