ZÁPAS
14.05.21 | čtvrtfinále | Timo Stodder | Tom Kocevar-Desman | 2-6, 6-3, 7-5 | M15 Troisdorf | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Timo Stodder | Tom Kocevar-Desman | |
1. podání % | 52/91 (57%) | 51/92 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/52 (56%) | 31/51 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 20/39 (51%) | 16/41 (39%) |
Vyhrané break-bally | 7/14 (50%) | 7/13 (54%) |
Vyhrané body z returnu | 45/92 (49%) | 42/91 (46%) |
Vyhrané body celkem | 94/183 (51%) | 89/183 (49%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 0 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Timo Stodder | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Timo Stodder | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Timo Stodder | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Timo Stodder | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Timo Stodder | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Timo Stodder | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Timo Stodder | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Timo Stodder | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Timo Stodder | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Timo Stodder | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Timo Stodder | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Timo Stodder | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Timo Stodder | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Timo Stodder | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Timo Stodder vs. Tom Kocevar-Desman - Vzájemné zápasy
28.08.21 | semifinále | Timo Stodder | Tom Kocevar-Desman | 6-1, 7-64 | detail zápasu | M15 Bad | antuka |
14.05.21 | čtvrtfinále | Timo Stodder | Tom Kocevar-Desman | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | M15 Troisdorf | antuka |
Timo Stodder form & Tom Kocevar-Desman form
Timo Stodder - poslední zápasy
M15 Porec - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Luka Pavlovic | 7-62, 1-6, 0-5, - Timo Stodder - skreč | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Denis Petak | 1-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Marko Maksimovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tibo Colson | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
Dallas - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Steve Johnson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 7-5, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Gerard Campana Lee | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Dmitry Popko | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Alexander Weis | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Andrew Paulson | 6-79, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Gabriele Pennaforti | 6-0, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Jaime Faria | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Fernandes | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Filip Misolic | 1-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Blaz Rola | 7-611, 6-3 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Jeremy Jahn | 7-62, 7-64 | detail zápasu |
Tom Kocevar-Desman - poslední zápasy
M25 Vilnius - tvrdý I. | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. David Poljak | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.22 kvalifik. | vs. Simonas Zukauskas | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
22.10.21 čtvrtfinále | vs. Hanwen Li | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.10.21 2. kolo | vs. Digvijaypratap Singh | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
15.10.21 čtvrtfinále | vs. Oscar Moraing | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
14.10.21 2. kolo | vs. Alexis Canter | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Zsombor Velcz | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Savva Polukhin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.21 1. kolo | vs. Aristotelis Thanos | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Lukas Neumayer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
31.08.21 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
28.08.21 semifinále | vs. Timo Stodder | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
27.08.21 čtvrtfinále | vs. Alessandro Pecci | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.21 2. kolo | vs. Daniele Capecchi | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.21 1. kolo | vs. Omar Giacalone | 6-0, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
19.08.21 2. kolo | vs. Lucas Krainer | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.08.21 1. kolo | vs. Petr Hajek | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Velenje - antuka | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Matias Zukas | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Belgrade - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 7-64, 0-6, 0-2, - Tom Kocevar-Desman - skreč | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
21.05.21 čtvrtfinále | vs. Rimpei Kawakami | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.05.21 2. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
14.05.21 čtvrtfinále | vs. Timo Stodder | 6-2, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.05.21 2. kolo | vs. Dan Added | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
12.05.21 1. kolo | vs. Constantin Schmitz | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Yannik Steinegger | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Hazem Naow | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Mihailo Kecojevic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu |