ZÁPAS
29.03.21 | 2. kolo kval. | Tibo Colson | Youcef Rihane | 6-0, 6-2 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Alžírsko
21.06.01, 22 Let
21.06.01, 22 Let
Tibo Colson vs. Youcef Rihane - Vzájemné zápasy
29.03.21 | 2. kolo kval. | Tibo Colson | Youcef Rihane | 6-0, 6-2 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Tibo Colson form & Youcef Rihane form
Tibo Colson - poslední zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Mika Brunold | 7-64, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Tanguy Genier | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Manuel Guinard | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Timo Stodder | 7-60, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Daniil Glinka | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. David Poljak | 6-74, 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Luka Mikrut | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Charlie Robertson | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Henri Squire | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Rodenas | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Jonathan Mridha | 0-1, - Tibo Colson - skreč | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Aleksander Chayka | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Jelle Sels | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Alexander Blockx | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Marvin Moeller | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Sander Jong | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Alastair Gray | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. James Davis | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Jacob Fearnley | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. George Houghton | 6-3, 6-75, 7-63 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Charlie Robertson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
30.09.23 finále | vs. Alexander Blockx | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.23 semifinále | vs. Karl Friberg | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.09.23 čtvrtfinále | vs. Edas Butvilas | 6-1, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 6-72, 6-0 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 4-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Harry Wendelken | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. James Davis | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Simon Freund | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Youcef Rihane - poslední zápasy
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. James Connel | 6-4, 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Philip Henning | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.10.22 1. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 4-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Alexandre Reco | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Luca Van Assche | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Gerard Oltra Guiral | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.07.21 kvalifik. | vs. Mayeul Darras | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Takashi Saito | 7-5, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Ezequiel Simonit | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Ozan Baris | 0-6, - Youcef Rihane - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Victorio Marquiselli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.06.21 kvalifik. | vs. Uisung Park | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Euan Wilson Baig | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Robert Strombachs | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Bautista Vilicich | 7-5, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
31.05.21 kvalifik. | vs. Cyril Vandermeersch | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Ilya Rudiukov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Tibo Colson | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Raphael Calzi | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.21 2. kolo | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.21 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Stefano Reitano | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Nicolo Toffanin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.03.21 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Simone Roncalli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Federico Campana | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.02.21 kvalifik. | vs. Damien Wenger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.21 2. kolo kval. | vs. Davide Pontoglio | 7-65, 6-0 | detail zápasu |