ZÁPAS
03.01.21 | 1. kolo kval. | Tibo Colson | Kooros Ghasemi | 6-0, 6-1 | M15 Manacor | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kanada
29.08.94, 29 Let
29.08.94, 29 Let
Tibo Colson vs. Kooros Ghasemi - Vzájemné zápasy
03.01.21 | 1. kolo kval. | Tibo Colson | Kooros Ghasemi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | M15 Manacor | tvrdý |
Tibo Colson form & Kooros Ghasemi form
Tibo Colson - poslední zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Mika Brunold | 7-64, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Tanguy Genier | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Manuel Guinard | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Timo Stodder | 7-60, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Daniil Glinka | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. David Poljak | 6-74, 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Luka Mikrut | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Charlie Robertson | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Henri Squire | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Rodenas | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Jonathan Mridha | 0-1, - Tibo Colson - skreč | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Aleksander Chayka | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Jelle Sels | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Alexander Blockx | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Marvin Moeller | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Sander Jong | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Alastair Gray | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. James Davis | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Jacob Fearnley | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. George Houghton | 6-3, 6-75, 7-63 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Charlie Robertson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
30.09.23 finále | vs. Alexander Blockx | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.23 semifinále | vs. Karl Friberg | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.09.23 čtvrtfinále | vs. Edas Butvilas | 6-1, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 6-72, 6-0 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 4-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Harry Wendelken | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. James Davis | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Simon Freund | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Kooros Ghasemi - poslední zápasy
M15 Manacor - tvrdý | ||||
03.01.21 1. kolo kval. | vs. Tibo Colson | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Martin Borisiouk | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Erko Nigula | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Granby Challenger - tvrdý | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Yannick Mertens | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.07.19 kvalifik. | vs. Roberto Maytin | 5-7, 1-3, Roberto Maytin - skreč | detail zápasu | |
M25 Iowa - tvrdý | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Gui Gomes | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Tulsa - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Kody Pearson | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Wichita - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Zachary Svajda | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Champaign - tvrdý | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Fainblum | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bakersfield - tvrdý | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Danny Thomas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Tucson - tvrdý | ||||
07.01.19 1. kolo kval. | vs. Errol Smith | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F33 - tvrdý I. | ||||
18.11.18 kvalifik. | vs. Jacob Dunbar | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Nils Ellefsen | 7-66, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
USA F31 - tvrdý | ||||
12.11.18 2. kolo kval. | vs. Kody Pearson | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.11.18 1. kolo kval. | vs. William Kaiser | 6-75, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
USA F30 - antuka | ||||
02.11.18 | vs. Jonathan Sorbo | 6-73, 6-4, 6-70 | detail zápasu | |
USA F29 - antuka | ||||
26.10.18 | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 0-6, 0-2, - Kooros Ghasemi - skreč | detail zápasu | |
Canada F7 - tvrdý | ||||
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Jody Turnquest | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canada F6 - tvrdý I. | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Felix Corwin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Bilal Anjum | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Serbia F3 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Thomas Bosancic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F20 - tvrdý | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Joshua Ortlip | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F20 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Tobias Puerrer | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F19 - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Michael Jalpota | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F18 - antuka | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
USA F11 - antuka | ||||
14.04.18 | vs. Kirac Bekisoglu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
USA F6 - antuka | ||||
28.01.18 1. kolo kval. | vs. Juan Alejandro Hernandez | 1-6, 1-6 | detail zápasu |