ZÁPAS
16.09.19 | kvalifik. | Thomas Yaka Kofi Setodji | Gabriele Moghini | 6-1, 6-3 | M15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
26.06.96, 27 Let
13 668 $
26.06.96, 27 Let
13 668 $
Thomas Yaka Kofi Setodji vs. Gabriele Moghini - Vzájemné zápasy
16.09.19 | kvalifik. | Thomas Yaka Kofi Setodji | Gabriele Moghini | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Thomas Yaka Kofi Setodji form & Gabriele Moghini form
Thomas Yaka Kofi Setodji - poslední zápasy
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Jesse Delaney | 0-6, 0-3, - Thomas Yaka Kofi Setodji - skreč | detail zápasu | |
M25 Brazzaville - tvrdý | ||||
30.07.23 finále | vs. Calvin Hemery | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.23 semifinále | vs. Aziz Ouakaa | 6-3, 3-6, 7-63 | detail zápasu | |
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Guy Orly Iradukunda | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Brazzaville - tvrdý | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Alexander Stater | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Ethan Denzel Sibanda | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Arthur Fils | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Abayomi Oluseyi Philips | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-4, 2-1, Hamid Reza Nadaf - skreč | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Gabriele Moghini | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Leonardo Catani | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.19 2. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Caspar Schuetze | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Skander Mansouri | 1-6, 7-69, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.19 1. kolo | vs. Elyes Marouani | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Schlieren - antuka | ||||
21.08.19 kvalifik. | vs. Joel Kuster | 7-65, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Gian Gruenig | 5-7, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Uriage - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Gianni Mina | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Max Westphal | 6-2, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sebastien Deridder | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Gabriele Moghini - poslední zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 7-5, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
M25 Sion - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Mika Brunold | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Malgaroli | 7-65, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Castelo - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Nicolas Herrero | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Enzo Wallart | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Qiulin Wang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Phillip Jordan | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Mikhail Malakhovich | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cattolica - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Jacopo Landini | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Chieti - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Rita | 6-1, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Rayen Hermassi | 4-6, - Gabriele Moghini - skreč | detail zápasu | |
M25 Trento - koberec | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Fondriest | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Michael Shaw | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Fabio Nestola | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Vidunov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.23 kvalifik. | vs. Mert Alkaya | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Thomas Nucera | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Kai Shiang Yang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Peter Nad | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Min Seong Kim | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Nicolo Pozzani | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.22 kvalifik. | vs. James Davis | 6-75, 6-78 | detail zápasu | |
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Danila Budov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.22 semifinále | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 4-6 | detail zápasu |