INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Thomas Laurent vs. Dan Added - Vzájemné zápasy
15.06.20 | 1. kolo | Thomas Laurent | Dan Added | 6-1, 6-3 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Thomas Laurent form & Dan Added form
Thomas Laurent - poslední zápasy
M25 Montauban - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
05.09.22 kvalifik. | vs. Kenny de Schepper | 7-62, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Malek Jaziri | 6-1, 3-0, Malek Jaziri - skreč | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
17.09.21 čtvrtfinále | vs. Vasil Kirkov | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
16.09.21 2. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.21 1. kolo | vs. Filip Bergevi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
13.04.21 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 2-4, - Thomas Laurent - skreč | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 La - antuka | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 7-64, 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
09.03.21 1. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Jurgen Briand | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.02.21 1. kolo | vs. Robin Bertrand | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
14.11.20 semifinále | vs. Holger Rune | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.20 čtvrtfinále | vs. Pol Toledo Bague | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.20 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.20 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
15.10.20 2. kolo | vs. Igor Sijsling | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.10.20 1. kolo | vs. Lucas Poullain | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Theo Arribage | 6-4, 6-72, 10-3 | detail zápasu | |
12.10.20 kvalifik. | vs. Fabien Reboul | 6-3, 1-6, 10-3 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
27.09.20 1. kolo | vs. Jonathan Eysseric | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.20 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.20 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.20 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.20 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
17.09.20 1. kolo | vs. Jules Marie | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Dan Added - poslední zápasy
M25 Loule - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Rafael Izquierdo Luque | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-74, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-3, 2-0, Niki Kaliyanda Poonacha - skreč | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Luca Nardi | 6-3, 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Raphael Collignon | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Karan Singh | 7-63, 5-7, 7-69 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Stefano Napolitano | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Akira Santillan | 2-6, 6-4, 4-1, Akira Santillan - skreč | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Alexandre Aubriot | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Theo Arribage | 6-2, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 0-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Fausto Tabacco | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-4, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Pedro Araujo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Adrien Gobat | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Tom Paris | 7-65, 6-710, 6-74 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Khumoun Sultanov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Florian Broska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Tom Paris | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Cyril Respaut | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Dino Prizmic | 3-6, 1-6 | detail zápasu |