ZÁPAS
04.03.20 | 1. kolo | Thomas Deschamps | Ivan Gakhov | 6-3, 7-63 | M25 Murcia | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Thomas Deschamps vs. Ivan Gakhov - Vzájemné zápasy
04.03.20 | 1. kolo | Thomas Deschamps | Ivan Gakhov | 6-3, 7-63 | detail zápasu | M25 Murcia | antuka |
Thomas Deschamps form & Ivan Gakhov form
Thomas Deschamps - poslední zápasy
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Louis Larue | 0-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Luca Castagnola | 7-60, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Lorenzo Rottoli | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Florian Broska | 2-6, 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.24 2. kolo | vs. Jakub Paul | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Milos Karol | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 2-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Yua Taka | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Espen Lagarde | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Mika Brunold | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Andrin Casanova | 6-2, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Mattia Ricci | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Mikhail Gorokhov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Alexandre Reco | 6-2, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Luke Simkiss | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Antoine Berger | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Charles Bertimon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Thibault Baillargeat | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Christoph Negritu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Zach Stephens | 3-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Sorensen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Daniel Little | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Louis Dussin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Rigele Te | 7-67, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Lorenzo Sciahbasi | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Ivan Gakhov - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Dennis Novak | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 7-5, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. James Kent Trotter | 3-6, - Ivan Gakhov - skreč | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Collarini | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Felix Gill | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
31.01.24 2. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 6-3, 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Francesco Passaro | 6-710, 2-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Arthur Weber | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Jonas Forejtek | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Benjamin Hassan | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Nerman Fatic | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Alexander Weis | 7-65, 6-71, 7-65 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Clement Tabur | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-64, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Zachary Svajda | 6-71, 7-65, 6-76 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 2-6, 0-2, - Ivan Gakhov - skreč | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Andres Martin | 6-4, 6-1 | detail zápasu |