ZÁPAS
12.03.22 | semifinále | Terence Atmane | Raphael Collignon | 3-2, - skreč | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Terence Atmane | Raphael Collignon | |
1. podání % | 10/21 (48%) | 15/18 (83%) |
Vyhrané body z 1.podání | 5/10 (50%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/11 (36%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané break-bally | 2/6 (33%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 12/18 (67%) | 12/21 (57%) |
Vyhrané body celkem | 21/39 (54%) | 18/39 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Raphael Collignon | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Terence Atmane | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
2-0 | Raphael Collignon | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Terence Atmane | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30, A-40 | ||
3-1 | Raphael Collignon | |
0-0, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Terence Atmane | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Terence Atmane vs. Raphael Collignon - Vzájemné zápasy
12.03.22 | semifinále | Terence Atmane | Raphael Collignon | 3-2, Raphael Collignon - skreč | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Terence Atmane form & Raphael Collignon form
Terence Atmane - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Brandon Nakashima | 1-1, - Terence Atmane - skreč | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Mikhail Kukushkin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
16.03.24 čtvrtfinále | vs. Matteo Berrettini | 6-3, 6-71, 6-76 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Zachary Svajda | 7-5, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 7-65, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. David Goffin | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Bor Artnak | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Luca Nardi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Acapulco - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Dominik Koepfer | 4-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
25.02.24 kvalifik. | vs. Zachary Svajda | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Vukic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Brandon Holt | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Delray Beach - tvrdý | ||||
11.02.24 kvalifik. | vs. Radu Albot | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Preston Brown | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Dallas - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Yoshihito Nishioka | 6-75, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Steve Johnson | 3-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Thai Kwiatkowski | 4-6, 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Daniil Medvedev | 7-5, 2-6, 4-6, 0-1, - Terence Atmane - skreč | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Emilio Nava | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Nerman Fatic | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Juan Manuel Cerundolo | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Vitaliy Sachko | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Hong Kit Wong | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Marton Fucsovics | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 kvalifik. | vs. Illya Marchenko | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Evgeny Donskoy | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Ofner | 7-5, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-74, 3-6 | detail zápasu |
Raphael Collignon - poslední zápasy
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Alexandre Reco | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Maxime Janvier | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Gauthier Onclin | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Antoine Ghibaudo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Arthur Bouquier | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Adam Walton | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Benjamin Bonzi | 7-5, 6-76, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 7-61, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Dan Added | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Manish Ganesh | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Brandon Nakashima | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Fausto Tabacco | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Garrett Johns | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Kyle Edmund | 4-6, 7-64, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Bu Yunchaokete | 7-65, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Vukic | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Francavilla Challenger - antuka | ||||
12.05.23 čtvrtfinále | vs. Lorenzo Giustino | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.23 2. kolo | vs. Stefano Travaglia | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Roseto Degli - antuka | ||||
23.04.23 finále | vs. Filip Misolic | 6-4, 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
22.04.23 semifinále | vs. Nicholas David Ionel | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu |