ZÁPAS
05.09.19 | 3. kolo | Teimuraz Gabashvili | Tatsuma Ito | 7-5, 6-3 | Jinan Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Teimuraz Gabashvili | Tatsuma Ito | |
1. podání % | 38/66 (58%) | 37/62 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/38 (76%) | 24/37 (65%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/28 (43%) | 9/25 (36%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 29/62 (47%) | 25/66 (38%) |
Vyhrané body celkem | 70/128 (55%) | 58/128 (45%) |
Dvojchyby | 7 | 3 |
Esa | 5 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Tatsuma Ito | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Tatsuma Ito | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Tatsuma Ito | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Tatsuma Ito | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Tatsuma Ito | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Tatsuma Ito | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Tatsuma Ito | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Tatsuma Ito | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Tatsuma Ito | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Tatsuma Ito | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-3 | Tatsuma Ito | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Teimuraz Gabashvili vs. Tatsuma Ito - Vzájemné zápasy
05.09.19 | 3. kolo | Teimuraz Gabashvili | Tatsuma Ito | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Jinan Challenger | tvrdý |
Teimuraz Gabashvili form & Tatsuma Ito form
Teimuraz Gabashvili - poslední zápasy
M25 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Joaquin Bianchi | - | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Ivo Vercik | - | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Filippo Giovannini | 1-2, - Teimuraz Gabashvili - skreč | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Frederic Schlossmann | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Hartig | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Philip Henning | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Max Van Nunen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Lyle Zaloumis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Maksim Shin | 5-7, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Josh Reid | 6-1, 6-79, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Vishal Saravanan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Noah Lopez | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-0, 3-6, 10-1 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Mszyca | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Jack Loge | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Jacopo Bilardo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Isaac Nortie Nortey | Isaac Nortie Nortey - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Rayane Oumaouche | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Tatsuma Ito - poslední zápasy
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Kousuke Ogura | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Ray Ho | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Hikaru Shiraishi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Yuta Shimizu | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Zhe Li | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Sanhui Shin | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Sora Fukuda | 4-6, 0-1, - Tatsuma Ito - skreč | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Koki Matsuda | 7-65, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Toa Maeda | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
15.09.23 2. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 6-3, 2-6, 1-4, - Tatsuma Ito - skreč | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Naoki Tajima | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Ryotaro Matsumura | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Seita Watanabe | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Winnipeg Challenger - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Kiranpal Pannu | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Keegan Rice | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Cary 1 - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Fons Van Sambeek | 6-76, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Changwon - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Naoki Tajima | 6-3, 6-6, - Tatsuma Ito - skreč | detail zápasu | |
M15 Karuizawa - antuka | ||||
04.06.23 finále | vs. Yuta Kawahashi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.23 čtvrtfinále | vs. Kazuma Kawachi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
03.06.23 semifinále | vs. Sora Fukuda | 7-67, 7-61 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Preston Brown | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Seon Yong Han | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
08.05.23 kvalifik. | vs. Yuki Mochizuki | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Mukund Sasikumar | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Peter Gojowczyk | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Edan Leshem | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Omar Jasika | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu |