ZÁPAS
13.10.21 | 2. kolo | Tallon Griekspoor | Alvaro Lopez San Martin | 6-3, 6-3 | Napoli 2 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Tallon Griekspoor | Alvaro Lopez San Martin | |
1. podání % | 37/62 (60%) | 31/48 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/37 (78%) | 21/31 (68%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/25 (60%) | 5/17 (29%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 0/9 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 22/48 (46%) | 18/62 (29%) |
Vyhrané body celkem | 66/110 (60%) | 44/110 (40%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa | 7 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Alvaro Lopez San Martin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tallon Griekspoor | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30 | ||
1-1 | Alvaro Lopez San Martin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tallon Griekspoor | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Alvaro Lopez San Martin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tallon Griekspoor | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Alvaro Lopez San Martin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Tallon Griekspoor | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Alvaro Lopez San Martin | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Tallon Griekspoor | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Alvaro Lopez San Martin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tallon Griekspoor | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Alvaro Lopez San Martin | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tallon Griekspoor | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Alvaro Lopez San Martin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tallon Griekspoor | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Alvaro Lopez San Martin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tallon Griekspoor | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Tallon Griekspoor vs. Alvaro Lopez San Martin - Vzájemné zápasy
13.10.21 | 2. kolo | Tallon Griekspoor | Alvaro Lopez San Martin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Napoli 2 | antuka |
Tallon Griekspoor form & Alvaro Lopez San Martin form
Tallon Griekspoor - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
24.03.24 3. kolo | vs. Jannik Sinner | 7-5, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.03.24 2. kolo | vs. Alex Michelsen | 7-65, 6-77, 6-4 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
10.03.24 3. kolo | vs. Alexander Zverev | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.24 2. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Alexander Bublik | 6-78, 6-72 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 7-5, 2-0, Abedallah Shelbayh - skreč | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Jannik Sinner | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Emil Ruusuvuori | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 6-75, 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 3-6, 7-67, 7-63 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Leandro Riedi | 7-66, 7-63 | detail zápasu | |
02.02.24 Rubber 1 | vs. Marc-Andrea Huesler | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
20.01.24 3. kolo | vs. Arthur Cazaux | 3-6, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Arthur Fils | 3-6, 6-1, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Roman Safiullin | 2-6, 3-6, 7-63, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
02.01.24 | vs. Borna Coric | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
30.12.23 | vs. Casper Ruud | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
23.11.23 | vs. Jannik Sinner | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
02.11.23 3. kolo | vs. Novak Djokovic | 6-4, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 2. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Christopher Eubanks | 6-72, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Hubert Hurkacz | 7-66, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Alex De Minaur | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 7-64, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Pavel Kotov | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Emil Ruusuvuori | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
06.10.23 2. kolo | vs. Dusan Lajovic | 4-6, 2-3, - Tallon Griekspoor - skreč | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
01.10.23 čtvrtfinále | vs. Sebastian Korda | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.23 2. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 6-74, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
17.09.23 | vs. Borna Gojo | 6-4, 6-72, 4-6 | detail zápasu |
Alvaro Lopez San Martin - poslední zápasy
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Saul Romero Guerra | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Melero Kretzer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Iliyan Radulov | 6-77, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Juan Mano | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Vilius Gaubas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Ryan Nijboer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Sergio Callejon Hernando | 2-3, - Alvaro Lopez San Martin - skreč | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-72, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Alejandro Juan Mano | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Troyes Challenger - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Antonio Prat | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Illya Maksymchuk | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Perugia Challenger - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Fabian Marozsan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-76, 6-75 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Lavoratori | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Martin Landaluce | 6-3, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.06.23 2. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Federico Gaio | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Maxime Chazal | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Lyon - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo | vs. David Goffin | 1-6, 3-6 | detail zápasu |