ZÁPAS
19.01.15 | 1. kolo kval. | Tak Khunn Wang | Akram El Sallaly | 7-5, 6-2 | Egypt F2 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Egypt
13.11.97, 26 Let
21 214 $
13.11.97, 26 Let
21 214 $
Tak Khunn Wang vs. Akram El Sallaly - Vzájemné zápasy
14.09.15 | 1. kolo | Tak Khunn Wang | Akram El Sallaly | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Egypt F31 | antuka |
19.01.15 | 1. kolo kval. | Tak Khunn Wang | Akram El Sallaly | 7-5, 6-2 | detail zápasu | Egypt F2 | antuka |
Tak Khunn Wang form & Akram El Sallaly form
Tak Khunn Wang - poslední zápasy
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
12.02.22 semifinále | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 1-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.22 čtvrtfinále | vs. Baptiste Crepatte | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.22 2. kolo | vs. Yannick Mertens | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.02.22 1. kolo | vs. Philip Florig | 6-0, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Villers - tvrdý I. | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Maxence Broville | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
05.11.21 čtvrtfinále | vs. Louis Wessels | 7-64, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
04.11.21 2. kolo | vs. Matt Ponchet | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.21 1. kolo | vs. Leopold Zima | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Frankfurt - antuka | ||||
10.08.21 1. kolo | vs. Mick Veldheer | 3-6, 3-4, - Tak Khunn Wang - skreč | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
15.07.21 2. kolo | vs. Arthur Fils | 1-6, - Tak Khunn Wang - skreč | detail zápasu | |
14.07.21 1. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
28.05.21 čtvrtfinále | vs. Sanjar Fayziev | - | detail zápasu | |
27.05.21 2. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
25.05.21 1. kolo | vs. Dostanbek Tashbulatov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Salinas 2 - tvrdý | ||||
29.04.21 2. kolo | vs. Hiroki Moriya | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
28.04.21 1. kolo | vs. Nick Chappell | 3-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
27.04.21 kvalifik. | vs. Nicolas Alvarez | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
26.04.21 1. kolo kval. | vs. Alejandro Gonzalez | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Salinas Challenger - tvrdý | ||||
21.04.21 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.04.21 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.04.21 kvalifik. | vs. Alejandro Gonzalez | 6-2, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Peter Heller | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.04.21 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Split 1 - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Akira Santillan | 6-4, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
22.03.21 kvalifik. | vs. Matteo Martineau | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Kenny de Schepper | - | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
13.03.21 semifinále | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Akram El Sallaly - poslední zápasy
Kigali 2 - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. David Pichler | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Kelsey Stevenson | 7-64, 7-61 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Tom Varzandeh | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Luca Tomasetto | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ahmet Atabay | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Jan Kupcic | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Evseev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ken Cavrak | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Meneghetti | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ken Cavrak | 5-7, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Marek Gengel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Saveliy Ivanov | 6-2, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Ifi | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Dean Thurner | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Biagio Gramaticopolo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Gian Luca Tanner | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Tom Varzandeh | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Ali Faizy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Petr Michnev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Vitek Horak | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Kostiantyn Aksonov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Lech Gontar | 3-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Rabat - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Karim El Feky | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Breno Rossetto Urvaneja | 3-6, 3-6 | detail zápasu |