ZÁPAS
15.11.20 | 1. kolo kval. | Taiyo Yamanaka | Daniel Rincon | 7-61, 6-4 | M15 Villena | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Taiyo Yamanaka vs. Daniel Rincon - Vzájemné zápasy
21.02.21 | 1. kolo kval. | Taiyo Yamanaka | Daniel Rincon | 3-6, 6-0, 10-4 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
15.11.20 | 1. kolo kval. | Taiyo Yamanaka | Daniel Rincon | 7-61, 6-4 | detail zápasu | M15 Villena | antuka |
Taiyo Yamanaka form & Daniel Rincon form
Taiyo Yamanaka - poslední zápasy
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Jumpei Yamasaki | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Jie Cui | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Jumpei Yamasaki | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Mattias Southcombe | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Hinode - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Yan Bai | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Yusaku Sugaya | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Kentaro Otsuka | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Lennon Roark Jones | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Carlo Alberto Caniato | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Mika Brunold | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Filippo Mazzola | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Michael Zhu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ludovico Vaccari | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 4-6, 7-5, 14-16 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Benoit Torcq | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Andres Fernandez Canovas | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Yashvardhan Singh | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Adrien Gobat | 7-66, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Rui Ning Huang | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Nicolas Jadoun | 5-7, 6-3, 10-1 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Luca Bluett | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Shunsuke Nakagawa | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
20.12.23 kvalifik. | vs. Yamato Sueoka | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo kval. | vs. David Krasner | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Ke Hau Hung | - | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Hikaru Shiraishi | 1-6, - Taiyo Yamanaka - skreč | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Luca Castelnuovo | 7-612, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Ren Nakamura | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 6-73, 6-4, 2-0, Kazuma Kawachi - skreč | detail zápasu |
Daniel Rincon - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 7-65, 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 6-3, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
15.02.24 čtvrtfinále | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Antoine Escoffier | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Luca Nardi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Lloyd Harris | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Alexander Ritschard | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Blockx | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Kilian Feldbausch | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Timo Stodder | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Martin Landaluce | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Clement Tabur | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Constant Lestienne | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Ugo Blanchet | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Enzo Frances Tessari | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Hamad Medjedovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Marco Trungelliti | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Federico Gaio | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Manuel Guinard | 6-70, 1-6 | detail zápasu |