ZÁPAS
05.12.21 | 1. kolo kval. | Svyatoslav Ilnytskyy | Maksim Maslov | 6-0, 6-0 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ukrajina
08.03.01, 23 Let
08.03.01, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
22.08.00, 23 Let
22.08.00, 23 Let
Svyatoslav Ilnytskyy vs. Maksim Maslov - Vzájemné zápasy
05.12.21 | 1. kolo kval. | Svyatoslav Ilnytskyy | Maksim Maslov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Svyatoslav Ilnytskyy form & Maksim Maslov form
Svyatoslav Ilnytskyy - poslední zápasy
M15 Budapest - tvrdý | ||||
05.09.22 1. kolo kval. | vs. Trisztan Gubi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Alessio Zanotti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Emil Pristauz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Delfino | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.22 2. kolo kval. | vs. Pavel Shumeiko | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.06.22 kvalifik. | vs. Adrian Oetzbach | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Maksymilian Samojlowicz | 1-6, 7-5, 10-3 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Alexandr Kolijev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bytom - antuka | ||||
07.06.22 kvalifik. | vs. Paul Woerner | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.22 1. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 1-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Noah Schlagenhauf | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Mateusz Kulakowski | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Vitalii Hnidets | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.05.22 kvalifik. | vs. Ondrej Hujo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.05.22 2. kolo kval. | vs. Jakub Prachar | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.21 2. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Maksim Maslov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Prague - tvrdý I. | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Boris Fassbender | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Budapest - antuka | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Peter Fajta | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.09.21 kvalifik. | vs. Edward Hubner | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Jonatan Sztasak | 0-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Vyshkovo - antuka | ||||
20.09.21 kvalifik. | vs. Federico Campana | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Artem Podorozhnyi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Dmytrii Ierokhin | 6-1, 4-6, 10-5 | detail zápasu |
Maksim Maslov - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Marko Pavicic | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Maik Steiner | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
26.10.21 kvalifik. | vs. Ivan Denisov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Chernomaz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Ibragimov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Islam Orynbasar | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Alexandr Binda | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Ivan Liutarevich | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Viacheslav Yulik | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Suleyman Sahin | Suleyman Sahin - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Beresnev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Dostanbek Tashbulatov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. George Tsivadze | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Krishna Teja Ankam | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Rostislav Galfinger | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Spain F27 - antuka | ||||
08.09.18 1. kolo kval. | vs. David Lopez Cruz | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Sergey Bolotov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Sergey Bolotov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Igor Timoshenko | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Spain F22 - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Felipe Stepanov Zyabtchenko | 0-6, 1-6 | detail zápasu |