ZÁPAS
07.11.22 | 2. kolo kval. | Svyatoslav Gulin | Areg Stepanian | 6-0, 6-3 | M15 Benicarlo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
11.04.00, 23 Let
11.04.00, 23 Let
Svyatoslav Gulin vs. Areg Stepanian - Vzájemné zápasy
07.11.22 | 2. kolo kval. | Svyatoslav Gulin | Areg Stepanian | 6-0, 6-3 | detail zápasu | M15 Benicarlo | antuka |
Svyatoslav Gulin form & Areg Stepanian form
Svyatoslav Gulin - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 3-6, 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Yanaki Milev | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Bogdan Pavel | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Lorenzo Bresciani | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Koray Kirci | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Lukas Neumayer | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Alp Horoz | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Sebastian Gima | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Felix Gill | 6-74, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Matias Franco Descotte | 6-4, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Raul Brancaccio | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 6-4, 3-2, Nerman Fatic - skreč | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Alvaro Lopez San Martin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Georgii Kravchenko | 7-5, 7-68 | detail zápasu | |
M15 Valencia - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Marco Trungelliti | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ignacio Parisca | 7-64, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
29.10.23 finále | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Pietro Pampanin | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ivan Denisov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Andrea Fiorentini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Martin Damm | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 7-67, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 1-6, - Svyatoslav Gulin - skreč | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Andrej Nedic | 6-2, 4-6, 1-2, - Svyatoslav Gulin - skreč | detail zápasu |
Areg Stepanian - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alvaro Garcia | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Les - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ronetto Van Tilburg | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Benoit Torcq | 6-4, 1-6, 14-12 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Milan Markovits | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Iker Urribarrens Ramirez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 5-7, 7-63, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Adam Jurajda | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Fidel Nweke | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Richard Zusman | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Phillip Jordan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Martos - tvrdý | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Goncalo Falcao | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Mataro - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Fabian Hansch Mauritzson | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Gurb - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Valldoreix - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Manzano Lapuerta | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sanxenxo - tvrdý | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Kenzo Koistila Larsson | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Preston Brown | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mikel Aranzabal | 7-64, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Torello - tvrdý | ||||
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Ruiz Rodriguez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Manacor - tvrdý | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 7-5, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Manacor - tvrdý | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Dominik Kellovsky | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Cyril Respaut | 1-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu |