ZÁPAS
17.09.22 | Sumit Nagal | Lukas Hellum Lilleengen | 6-2, 6-1 | Davis Cup | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Sumit Nagal | Lukas Hellum Lilleengen | |
1. podání % | 38/51 (75%) | 38/68 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/38 (74%) | 23/38 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/13 (62%) | 10/30 (33%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 0/4 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 35/68 (51%) | 15/51 (29%) |
Vyhrané body celkem | 71/119 (60%) | 48/119 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nórsko
15.11.00, 23 Let
15.11.00, 23 Let
Sumit Nagal vs. Lukas Hellum Lilleengen - Vzájemné zápasy
17.09.22 | Sumit Nagal | Lukas Hellum Lilleengen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Davis Cup | tvrdý I. |
Sumit Nagal form & Lukas Hellum Lilleengen form
Sumit Nagal - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Diallo | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Milos Raonic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Seong Chan Hong | 6-2, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Stefan Dostanic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Lorenzo Sonego | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Stefano Napolitano | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Adam Walton | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
11.02.24 finále | vs. Luca Nardi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Dominik Palan | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Giovanni Fonio | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Juncheng Shang | 6-2, 3-6, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Alexander Bublik | 6-4, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Alex Molcan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Edward Winter | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 7-61, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 finále | vs. Corentin Moutet | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Stefano Travaglia | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Emil Ruusuvuori | 6-3, 3-1, Emil Ruusuvuori - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Jakub Mensik | 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Lukas Hellum Lilleengen - poslední zápasy
M25 Faro - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Matej Vocel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Osgar O'Hoisin | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Afonso Portugal | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 6-73, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Alex Knaff | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Rashed Nawaf | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Jack Loge | 3-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Zhengqing Ji | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Arthur Bonnaud | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Silvestre | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
20.02.23 1. kolo kval. | vs. Oren Vasser | 3-6, 6-0, 2-10 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.23 kvalifik. | vs. Maxence Rivet | 6-3, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Louis Larue | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Henrik Bladelius | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.22 kvalifik. | vs. Ye Cong Mo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 5-7, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Benjamin Hannestad | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
17.09.22 | vs. Sumit Nagal | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Malmo - antuka | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Filip Bergevi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Arslanbek Temirhanov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Louis Wessels | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Jesper Klov Nilsson | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 7-5, 5-7, 5-7 | detail zápasu |