ZÁPAS
04.10.20 | 2. kolo kval. | Stuart Parker | Anthony Genov | 6-0, 6-0 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bulharsko
02.03.02, 22 Let
10 431 $
02.03.02, 22 Let
10 431 $
Stuart Parker vs. Anthony Genov - Vzájemné zápasy
04.10.20 | 2. kolo kval. | Stuart Parker | Anthony Genov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Stuart Parker form & Anthony Genov form
Stuart Parker - poslední zápasy
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Elmar Ejupovic | - | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Kyle Edmund | 7-64, 7-65 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Gianmarco Ferrari | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Hynek Barton | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Aleksei Mokrov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 4-6, 7-64, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.24 čtvrtfinále | vs. Fausto Tabacco | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Artur Kukasian | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Peter Nad | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Ruslan Tiukaev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Stefan Frljanic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Mili Poljicak | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Guy Den Ouden | 0-3, - Stuart Parker - skreč | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Stylianos Christodoulou | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Alexandros Skorilas | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Gabriel Decamps | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Jacob Kahoun | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.23 finále | vs. Mohamed Safwat | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Henry Searle | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Mees Rottgering | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Boris Butulija | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sean Van Rensburg | 6-2, 5-1, Sean Van Rensburg - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.10.23 finále | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu |
Anthony Genov - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Valentin Gonzalez-Galino | 3-6, 0-1, - Anthony Genov - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Sergio Callejon Hernando | 4-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Kane Bonsach Ganley | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Nil Boixader Roca | 6-0, 6-72, 10-5 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Marc Ceballos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Stefan Palosi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Felix Corwin | 6-75, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Federico Campana | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Omar Brigida | 2-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Rozo Torres | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Max Houkes | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-1, 2-0, Sami Ben Abdennibi - skreč | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Taketo Takamisawa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucca Helguera Casado | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Gerald Melzer | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Rafael Giotis | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Mili Poljicak | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Kevin Humpfner | 1-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Thomas Mathys | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Thomas Kostka | 6-4, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Mathys | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-65, 3-2, Oscar Jose Gutierrez - skreč | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Toprak Avcibasi | 6-79, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Teo Masera | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Iker Sevilla | 4-6, 0-1, - Anthony Genov - skreč | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Clement Tabur | 2-6, 4-6 | detail zápasu |