ZÁPAS
25.08.22 | 2. kolo | Stijn Slump | Romain Faucon | 6-3, 6-1 | M15 Lambermont | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Stijn Slump | Romain Faucon | |
1. podání % | 18/41 (44%) | 31/62 (50%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/18 (89%) | 17/31 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/23 (74%) | 14/31 (45%) |
Vyhrané body z returnu | 31/62 (50%) | 8/41 (20%) |
Vyhrané body celkem | 64/103 (62%) | 39/103 (38%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Romain Faucon | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Stijn Slump | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Romain Faucon | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Stijn Slump | 1-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Romain Faucon | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Stijn Slump | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Romain Faucon | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Stijn Slump | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Romain Faucon | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Stijn Slump | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Romain Faucon | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Stijn Slump | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Romain Faucon | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Stijn Slump | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Romain Faucon | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Stijn Slump | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Belgicko
04.09.02, 21 Let
12 100 $
04.09.02, 21 Let
12 100 $
Stijn Slump vs. Romain Faucon - Vzájemné zápasy
25.08.22 | 2. kolo | Stijn Slump | Romain Faucon | 6-3, 6-1 | detail zápasu | M15 Lambermont | antuka |
Stijn Slump form & Romain Faucon form
Stijn Slump - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 6-78, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Sergio Badini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 6-74, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Gima | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Yanaki Milev | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Max Alcala Gurri | 3-6, 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Gian Marco Moroni | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Andrea Fiorentini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Norbert Marosik | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Attila Boros | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Eleftherios Neos | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Derin Can Atacan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Maxence Bertimon | 7-63, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Dario Drebenstedt | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Blazka | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Samir Hamza Reguig | 6-0, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Andres Fernandez Canovas | 6-0, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Emilien Demanet | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Matthew William Donald | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Serafin Zund | 4-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Brown | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Ilia Simakin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Ceuta - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Javier Molino | 6-2, 6-73, 10-5 | detail zápasu |
Romain Faucon - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Roland Stuurman | 4-6, 5-5, - Romain Faucon - skreč | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Julius Augunas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Mohamed Sanad Bouhlel | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Florian Broska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Denis Constantin Spiridon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Luca Giacomini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 6-2, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Aziz Missaoui | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alessandro Spadola | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Martyn Pawelski | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Alexandre Reco | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Solal Pont | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Mayeul Darras | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Alex Rybakov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 3-6, 7-62, 7-620 | detail zápasu | |
09.01.24 kvalifik. | vs. Asier Civera Martinez | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Meduri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Clement Deleersnyder | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Simon Beaupain | 6-73, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Harold Van Raemdonck | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Anthony Wright | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Haithem Rabbouche | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Aaron Gil Garcia | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Max Wiskandt | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Med Anis Sakka | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Edouard Villoslada | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Eduard Silviu Schipor | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Nicholas Van Aken | 6-2, 6-2 | detail zápasu |