ZÁPAS
14.03.23 | kvalifik. | Stephanos Schinas | Jonas Trinker | 6-4, 6-2 | M15 Heraklion | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Grécko
13.05.97, 26 Let
13.05.97, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Stephanos Schinas vs. Jonas Trinker - Vzájemné zápasy
14.03.23 | kvalifik. | Stephanos Schinas | Jonas Trinker | 6-4, 6-2 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
03.11.21 | 1. kolo | Jonas Trinker | Stephanos Schinas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Stephanos Schinas form & Jonas Trinker form
Stephanos Schinas - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Aurel Ciocanu | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Adam Kushnir | 6-0, 4-0, Adam Kushnir - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Martin Klizan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Patrik Oplustil | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ryan Johnson | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Corban Crowther | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Christos Glavas | 2-6, 7-67, 10-3 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabio Renato Schueler | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Markus Malaszszak | 6-2, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Leo Gutjahr | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Pietro Pampanin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Tancredi Alfano | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-4, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Gianluca Cadenasso | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Pietri | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Maximo Nagele | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Theodoros Marios Valtsis | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Younes Lalami Laaroussi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Filip Freitag | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Ki Lung Ng | 7-63, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Sorensen | 3-6, 7-62, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Benoit Torcq | 7-67, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Dorian Kos | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Mikolaj Lis | 3-6, 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Andy Allen | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Jonas Trinker - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Ben Weintraub | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Lenny Petit | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Jurriaan Bol | 7-66, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Demetris Azoides | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Gabriel Moroder | 6-75, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Valentin Royer | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Gianluca Carlini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Simon Freund | 5-7, 6-1, 10-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Alfons Ridstrom | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Vatteroni | 7-63, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Umberto Giovannini | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ryan James Storrie | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Dario Huber | 3-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Niklas Waldner | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 6-2, 6-1 | detail zápasu |