ZÁPAS
11.01.22 | 2. kolo kval. | Stefanos Sakellaridis | Roman Ruenger | 7-5, 6-4 | M25 Manacor | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
19.04.99, 24 Let
19.04.99, 24 Let
Stefanos Sakellaridis vs. Roman Ruenger - Vzájemné zápasy
11.01.22 | 2. kolo kval. | Stefanos Sakellaridis | Roman Ruenger | 7-5, 6-4 | detail zápasu | M25 Manacor | tvrdý |
Stefanos Sakellaridis form & Roman Ruenger form
Stefanos Sakellaridis - poslední zápasy
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Tianhui Zhang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Duckhee Lee | 6-75, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Leo Vithoontien | 6-2, 6-77, 7-63 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Seungmin Park | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Koki Matsuda | 5-7, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Hinode - tvrdý | ||||
17.03.24 finále | vs. Yan Bai | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Hikaru Shiraishi | 6-72, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Kousuke Ogura | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Kokoro Isomura | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Jimmy Yang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Jie Cui | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Maik Steiner | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Maximus Jones | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Matic Kriznik | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Bang Shuo Yin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Maik Steiner | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Kasidit Samrej | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Duckhee Lee | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Jie Cui | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Luca Castelnuovo | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Linang Xiao | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Yeongseok Jeong | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Li Tu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Alex Bolt | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Yusuke Takahashi | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Matija Pecotic | 7-5, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
02.01.24 | vs. Nicolas Jarry | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.12.23 čtvrtfinále | vs. Alexander Cozbinov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.12.23 2. kolo | vs. Samir Banerjee | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu |
Roman Ruenger - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Christos Glavas | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ron Ellouck | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Josh Roe Flannelly | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Erik Larsson | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Moritz Schroeter | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
22.10.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Jeremy Gschwendtner | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Savelii Shpita | 6-72, 6-1, 10-2 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Mats Bredschneijder | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Braynin | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Filip Paroulek | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Vardan Manukyan | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Palmanova - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ghouse Ali Faisal | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Artem Alekseychuk | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Andreas Loizas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Matej Galik | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Oliver Varga-Toth | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Gregor Hausberger | 7-5, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Blazka | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Takuya Kumasaka | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Manacor - tvrdý | ||||
11.01.22 2. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Bernd Berg | 6-0, 6-0 | detail zápasu |