ZÁPAS
11.04.21 | 1. kolo kval. | Stefanos Sakellaridis | Gianmarco Amatiste | 6-4, 6-2 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
09.05.00, 23 Let
09.05.00, 23 Let
Stefanos Sakellaridis vs. Gianmarco Amatiste - Vzájemné zápasy
11.04.21 | 1. kolo kval. | Stefanos Sakellaridis | Gianmarco Amatiste | 6-4, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Stefanos Sakellaridis form & Gianmarco Amatiste form
Stefanos Sakellaridis - poslední zápasy
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Luke Saville | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kashiwa - tvrdý | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Leo Vithoontien | 6-4, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Kokoro Isomura | 2-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Tianhui Zhang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Duckhee Lee | 6-75, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Leo Vithoontien | 6-2, 6-77, 7-63 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Seungmin Park | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Koki Matsuda | 5-7, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Hinode - tvrdý | ||||
17.03.24 finále | vs. Yan Bai | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Hikaru Shiraishi | 6-72, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Kousuke Ogura | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Kokoro Isomura | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Jimmy Yang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Jie Cui | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Maik Steiner | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Maximus Jones | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Matic Kriznik | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Bang Shuo Yin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Maik Steiner | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Kasidit Samrej | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Duckhee Lee | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Jie Cui | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Luca Castelnuovo | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Linang Xiao | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Yeongseok Jeong | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Li Tu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Alex Bolt | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Yusuke Takahashi | 6-73, 3-6 | detail zápasu |
Gianmarco Amatiste - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
16.03.21 kvalifik. | vs. Francisco Andreu Garcia | 4-6, 7-5, 3-10 | detail zápasu | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Maximilian Wuelfing | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Winter Lopez | 4-0, Benjamin Winter Lopez - skreč | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Fabio Coelho | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Russell Henderson | 3-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Allan Deschamps | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Bradley Paliska | 3-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Jurgen Briand | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.01.21 1. kolo kval. | vs. Kirill Mishkin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Carles Hernandez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.20 1. kolo kval. | vs. Tomas Vaise | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Faro - tvrdý | ||||
02.03.20 kvalifik. | vs. Blake Ellis | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Dhruva Mulye | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 2-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Marco Mosciatti | 1-6, - Gianmarco Amatiste - skreč | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Ajay Pruthvi Nemakal | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 6-0, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
03.12.19 kvalifik. | vs. Boris Pokotilov | 5-7, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Milen Ianakiev | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Riccardo Tavilla | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Davide Albertoni | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Simon Carr | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.10.19 kvalifik. | vs. Goncalo Falcao | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Francis Pare | 6-1, 6-1 | detail zápasu |