ZÁPAS
31.10.20 | 1. kolo kval. | Stefano Travaglia | Pedro Sousa | 6-3, 4-6, 7-63 | Paris | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Stefano Travaglia | Pedro Sousa | |
1. podání % | 58/97 (60%) | 60/99 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 42/58 (72%) | 45/60 (75%) |
Vyhrané body z 2.podání | 22/39 (56%) | 15/39 (38%) |
Vyhrané break-bally | 3/8 (38%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 39/99 (39%) | 33/97 (34%) |
Vyhrané body celkem | 103/196 (53%) | 93/196 (47%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esa | 13 | 6 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Stefano Travaglia | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Pedro Sousa | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Stefano Travaglia | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Pedro Sousa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Stefano Travaglia | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Pedro Sousa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Stefano Travaglia | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Pedro Sousa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Stefano Travaglia | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Pedro Sousa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Stefano Travaglia | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Pedro Sousa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Stefano Travaglia | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Pedro Sousa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Stefano Travaglia | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Pedro Sousa | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Stefano Travaglia | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Pedro Sousa | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Stefano Travaglia | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Pedro Sousa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Stefano Travaglia | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Pedro Sousa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Stefano Travaglia | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Pedro Sousa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Stefano Travaglia | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-4 | Pedro Sousa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Stefano Travaglia | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-5 | Pedro Sousa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Stefano Travaglia | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Pedro Sousa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Stefano Travaglia | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-6 | Pedro Sousa | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Stefano Travaglia vs. Pedro Sousa - Vzájemné zápasy
31.10.20 | 1. kolo kval. | Stefano Travaglia | Pedro Sousa | 6-3, 4-6, 7-63 | detail zápasu | Paris | tvrdý I. |
Stefano Travaglia form & Pedro Sousa form
Stefano Travaglia - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Arthur Gea | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
25.02.24 finále | vs. Matteo Gigante | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Jules Marie | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Jozef Kovalik | 7-5, 3-6, 3-0, Jozef Kovalik - skreč | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Jurij Rodionov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Martin Damm | 3-6, 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Jules Marie | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. David Goffin | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Sumit Nagal | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Radu Albot | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Liam Broady | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Oleksii Krutykh | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Luka Mikrut | 6-1, 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Sebastian Gima | 7-62, 6-3 | detail zápasu |
Pedro Sousa - poslední zápasy
Lisbon Challenger - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Joao Sousa | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Oeiras 4 - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Ulises Blanch | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Oeiras 3 - antuka | ||||
22.04.23 čtvrtfinále | vs. Steven Diez | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
22.04.23 semifinále | vs. Juan Manuel Cerundolo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.04.23 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Estoril - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Luca Van Assche | 7-65, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.23 kvalifik. | vs. Timofey Skatov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Lucas Poullain | 6-74, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.23 1. kolo | vs. Tiago Pereira | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 7-64, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
09.02.23 1. kolo | vs. Gabriel Elicha Navas | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
12.01.23 čtvrtfinále | vs. Pierre-Hugues Herbert | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.23 2. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.01.23 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
03.01.23 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Nuno Borges | 4-2, - Pedro Sousa - skreč | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
07.09.22 2. kolo | vs. Elias Ymer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.22 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
25.08.22 2. kolo kval. | vs. Paul Jubb | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo kval. | vs. Henri Laaksonen | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Norbert Gombos | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
16.07.22 1. kolo kval. | vs. Luca Nardi | 1-4, - Pedro Sousa - skreč | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
12.07.22 1. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.07.22 kvalifik. | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-4, 6-4 | detail zápasu |