ZÁPAS
14.06.19 | čtvrtfinále | Stefano Travaglia | Nicola Kuhn | 6-2, 6-2 | Shymkent Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Stefano Travaglia | Nicola Kuhn | |
1. podání % | 23/50 (46%) | 33/47 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/23 (83%) | 17/33 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/27 (59%) | 3/14 (21%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 27/47 (57%) | 15/50 (30%) |
Vyhrané body celkem | 62/97 (64%) | 35/97 (36%) |
Dvojchyby | 0 | 0 |
Esa | 7 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Nicola Kuhn | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Stefano Travaglia | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Nicola Kuhn | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Stefano Travaglia | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Nicola Kuhn | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Stefano Travaglia | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Nicola Kuhn | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Stefano Travaglia | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Nicola Kuhn | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Stefano Travaglia | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Nicola Kuhn | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Stefano Travaglia | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Nicola Kuhn | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Stefano Travaglia | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Nicola Kuhn | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Stefano Travaglia | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Stefano Travaglia vs. Nicola Kuhn - Vzájemné zápasy
14.06.19 | čtvrtfinále | Stefano Travaglia | Nicola Kuhn | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Shymkent Challenger | antuka |
Stefano Travaglia form & Nicola Kuhn form
Stefano Travaglia - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Arthur Gea | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
25.02.24 finále | vs. Matteo Gigante | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Jules Marie | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Jozef Kovalik | 7-5, 3-6, 3-0, Jozef Kovalik - skreč | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Jurij Rodionov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Martin Damm | 3-6, 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Jules Marie | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. David Goffin | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Sumit Nagal | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Radu Albot | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Liam Broady | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Oleksii Krutykh | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Luka Mikrut | 6-1, 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Sebastian Gima | 7-62, 6-3 | detail zápasu |
Nicola Kuhn - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Edison Ambarzumjan | 1-6, 6-0, 6-10 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Cezar Cretu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Felix Gill | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Billy Harris | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Manuel Guinard | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Steven Diez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Alex Knaff | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Marcello Serafini | 6-4, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Jakub Paul | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Andres Fernandez Canovas | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Jesse Flores | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. David Perez Sanz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Seydina Andre | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.01.24 semifinále | vs. Jakub Nicod | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Kamil Majchrzak | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Fabien Salle | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Carlos Gimeno Valero | - Nicola Kuhn - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Ruben Hartig | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Reda Bennani | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Pedro Iamachkine | 7-63, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Peetu Pohjola | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
03.09.23 finále | vs. Adrian Oetzbach | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu |