INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alex Bolt vs. N.Sriram Balaji - Vzájemné zápasy
nenalezen žádný zápas |
Alex Bolt form & N.Sriram Balaji form
Alex Bolt - poslední zápasy
M25 Swan - tráva | ||||
24.03.24 finále | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Blake Ellis | 7-65, 7-67 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Kody Pearson | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Matthew Hulme | 6-2, 6-75, 7-65 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Corey Gaal | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
17.03.24 finále | vs. Luke Saville | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Blake Ellis | 7-65, 7-61 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Matthew Hulme | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ajeet Rai | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Ji Sung Nam | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Li Tu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Hiroki Moriya | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Blake Ellis | 6-1, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Blake Mott | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Jea Moon Lee | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Li Tu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Blake Ellis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Tai Sach | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Shohei Chikami | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
04.02.24 finále | vs. Omar Jasika | 2-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-77, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Hiroki Moriya | 2-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
31.01.24 2. kolo | vs. Adam Walton | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Tommy Paul | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Matthew Dellavedova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Machac | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
N.Sriram Balaji - poslední zápasy
Davis Cup - tráva | ||||
03.02.24 | vs. Aqeel Khan | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Tomas Lipovsek Puches | 5-7, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Ambato Challenger - antuka | ||||
18.10.22 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
17.10.22 kvalifik. | vs. Tristan Mccormick | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Henry Barrett | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Rome Challenger - tvrdý I. | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Roseto Degli - antuka | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bengalaru 2 - tvrdý | ||||
14.02.22 kvalifik. | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Gabriel Decamps | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Joao Sousa | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.21 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.21 kvalifik. | vs. Alex Lawson | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Zizou Bergs | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Kazuki Nishiwaki | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
07.08.19 2. kolo | vs. Matthias Bachinger | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.19 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
01.05.19 2. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nanchang Challenger - antuka | ||||
24.04.19 2. kolo | vs. Go Soeda | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo | vs. Yan Bai | 2-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Taipei City - tvrdý I. | ||||
09.04.19 1. kolo | vs. Luke Saville | 4-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
08.04.19 kvalifik. | vs. Chang-Lin Tsai | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Da Nang - tvrdý | ||||
08.01.19 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-70, 6-76 | detail zápasu | |
06.01.19 1. kolo | vs. Ji Sung Nam | 7-61, 7-63 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
18.11.18 2. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Luke Saville | 6-77, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Frederico Ferreira Silva | 2-6, 7-5, 6-72 | detail zápasu |