ZÁPAS
03.10.21 | 1. kolo kval. | Sizya Ernest Kivanda | Antonin Stepanek | 6-4, 6-0 | M25 Prague | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Veľká Británia
10.04.92, 31 Let
10.04.92, 31 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
15.04.99, 24 Let
15.04.99, 24 Let
Sizya Ernest Kivanda vs. Antonin Stepanek - Vzájemné zápasy
03.10.21 | 1. kolo kval. | Sizya Ernest Kivanda | Antonin Stepanek | 6-4, 6-0 | detail zápasu | M25 Prague | tvrdý I. |
Sizya Ernest Kivanda form & Antonin Stepanek form
Sizya Ernest Kivanda - poslední zápasy
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ryan James Storrie | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Felix Mischker | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ryan James Storrie | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 3-6, 6-79 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.23 kvalifik. | vs. George Loffhagen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Summers | 7-62, 6-70, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
22.11.22 2. kolo kval. | vs. Pablo Manzano Lapuerta | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Fabian Hansch Mauritzson | 4-6, 7-61, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Yannick Wunderlich | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Edison Ambarzumjan | 7-63, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Amaury Raynel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sheffield - tvrdý I. | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Ewan Moore | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
26.09.22 kvalifik. | vs. Axel Bergdahl | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Filip Stidell | 6-2, 4-6, 13-15 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
12.09.22 kvalifik. | vs. Louis Dussin | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Shiva Swaroop | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Hugo Maurice | 2-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Tiran Sanghera | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - tvrdý | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Ben Jones | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.22 kvalifik. | vs. Luca Teboul | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Julian Cash | 7-64, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Mateusz Kulakowski | 4-6, 2-3, - Sizya Ernest Kivanda - skreč | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
11.07.22 kvalifik. | vs. Sean Hodkin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
05.07.22 1. kolo | vs. Robin Catry | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.22 kvalifik. | vs. Anthony Turchi | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Bastien Prod'Homme | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Antonin Stepanek - poslední zápasy
M25 Prague - tvrdý I. | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Ricany - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.08.21 kvalifik. | vs. Noel Larwig | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
24.08.21 kvalifik. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-0, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Dominik Thuri Nagy | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Gdynia - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Dominik Nazaruk | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Antonin Bolardt | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
18.05.21 kvalifik. | vs. Titouan Droguet | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Adam Januska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Yann Wojcik | 6-4, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Milovice - tvrdý I. | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Robin Stanek | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.19 kvalifik. | vs. Egor Novikov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Kristian Kubik | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 7-63, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Petr Michnev | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.19 kvalifik. | vs. Dominik Rys | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Jaroslav Smedek | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Michal Dembek | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Martin Krumich | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Adam Pavlasek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Jablonec - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Peter Torebko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Prague - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Marek Gengel | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.05.19 kvalifik. | vs. Patrik Hartmeier | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Michal Konecny | 7-64, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.18 1. kolo | vs. Jakob Aichhorn | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.18 kvalifik. | vs. Michal Bisko | 6-2, 6-4 | detail zápasu |