ZÁPAS
11.06.21 | 2. kolo | Simone Roncalli | Rrezart Cungu | 6-0, 6-3 | M15 Skopje | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Simone Roncalli | Rrezart Cungu | |
1. podání % | 35/54 (65%) | 33/42 (79%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/35 (63%) | 11/33 (33%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/19 (58%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 28/42 (67%) | 21/54 (39%) |
Vyhrané body celkem | 61/96 (64%) | 35/96 (36%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Simone Roncalli | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Rrezart Cungu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Simone Roncalli | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Rrezart Cungu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Simone Roncalli | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Rrezart Cungu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Simone Roncalli | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Rrezart Cungu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Simone Roncalli | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Rrezart Cungu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Simone Roncalli | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Rrezart Cungu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Simone Roncalli | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Rrezart Cungu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Simone Roncalli | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Simone Roncalli vs. Rrezart Cungu - Vzájemné zápasy
11.06.21 | 2. kolo | Simone Roncalli | Rrezart Cungu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | M15 Skopje | antuka |
Simone Roncalli form & Rrezart Cungu form
Simone Roncalli - poslední zápasy
Cordenons Challenger - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Marcello Serafini | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Gianmarco Ferrari | 5-7, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
Verona Challenger - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Max Houkes | 4-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
22.06.23 čtvrtfinále | vs. Radu Mihai Papoe | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.06.23 2. kolo | vs. Gabriel Ghetu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
26.05.23 čtvrtfinále | vs. Matyas Fuele | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.05.23 2. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
21.05.23 finále | vs. Iliyan Radulov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.23 semifinále | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.05.23 čtvrtfinále | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.05.23 2. kolo | vs. Luigi Sorrentino | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
18.05.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Francavilla Challenger - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Benjamin Pietri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.03.23 čtvrtfinále | vs. Ray Ho | 7-63, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Alexis Boureau | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.23 1. kolo | vs. Fitriadi M Rifqi | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.03.23 semifinále | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.23 čtvrtfinále | vs. Tomasz Berkieta | 7-66, 1-0, Tomasz Berkieta - skreč | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Niklas Schell | 7-5, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Pedja Krstin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.23 semifinále | vs. Szymon Kielan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.02.23 čtvrtfinále | vs. S D Prajwal Dev | 6-1, 6-70, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.23 2. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.23 1. kolo | vs. Jaime Caldes | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.02.23 2. kolo | vs. Boris Pokotilov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.23 1. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Rrezart Cungu - poslední zápasy
Banja Luka - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Bautista Vilicich | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Louis Tessa | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
15.06.23 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-2, 4-6, 7-61 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Kristijan Juhas | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Mark Lajal | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Guy Den Ouden | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Chukang Wang | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Petr Nesterov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Darwin Blanch | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Vicente Oliver Moratalla | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.04.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.23 2. kolo | vs. Arthur Gea | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Marko Topo | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.03.23 semifinále | vs. Yanaki Milev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.23 čtvrtfinále | vs. Arthur Gea | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maik Steiner | 6-0, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.03.23 čtvrtfinále | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-4, 6-4 | detail zápasu |