ZÁPAS
20.04.21 | kvalifik. | Simon Yitbarek | Justin Roberts | 7-67, 6-4 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Simon Yitbarek vs. Justin Roberts - Vzájemné zápasy
20.04.21 | kvalifik. | Simon Yitbarek | Justin Roberts | 7-67, 6-4 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Simon Yitbarek form & Justin Roberts form
Simon Yitbarek - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.09.21 2. kolo | vs. Gage Brymer | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.09.21 1. kolo | vs. Marc Ros Mesas | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
30.07.21 2. kolo | vs. Jonathan Mridha | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.21 1. kolo | vs. George Loffhagen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Rimpei Kawakami | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Edouard Villoslada | 7-5, 6-76, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Mikail Alimli | 7-67, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.04.21 čtvrtfinále | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 1-6, - Simon Yitbarek - skreč | detail zápasu | |
22.04.21 2. kolo | vs. Michal Dembek | 6-2, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
21.04.21 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.04.21 kvalifik. | vs. Justin Roberts | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Athanassios Manekas | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Piotr Matuszewski | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Kirill Mishkin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 4-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Hanwen Li | 5-7, 1-4, - Simon Yitbarek - skreč | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 7-5, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.21 kvalifik. | vs. Petr Hajek | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Marcello Serafini | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Alessandro Pecci | 6-74, 7-69, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Gabriele Bosio | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.01.21 1. kolo | vs. Martin Breysach | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Axel Garcian | 6-2, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
11.01.21 kvalifik. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.01.21 1. kolo | vs. Robin Bertrand | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 kvalifik. | vs. Egor Noskin | 6-72, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
12.10.20 2. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Justin Roberts - poslední zápasy
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Vishwa Aduru | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Henrik Wiersholm | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Ithaca - tvrdý I. | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Aman Sharma | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Andres Andrade | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Torres | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Boca - antuka | ||||
16.11.23 1. kolo | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-2, 6-74, 5-10 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Bueno | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Noah Lopez | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Roland Stuurman | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-75, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Noah Thurner | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Ignacio Buse | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Joshua Sheehy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Conner Huertas Del Pino | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Preston Brown | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Lexington Challenger - tvrdý | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Philip Sekulic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Rochester - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Yannik Rahman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Laval - tvrdý | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Preston Brown | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 South - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Axel Nefve | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Jonas Eriksson Ziverts | 4-6, 2-6 | detail zápasu |