ZÁPAS
13.02.22 | 1. kolo kval. | Simon Freund | Paul Woerner | 6-2, 7-60 | M15 Oberhaching | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Simon Freund vs. Paul Woerner - Vzájemné zápasy
13.02.22 | 1. kolo kval. | Simon Freund | Paul Woerner | 6-2, 7-60 | detail zápasu | M15 Oberhaching | tvrdý I. |
Simon Freund form & Paul Woerner form
Simon Freund - poslední zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Tenil | - | detail zápasu | |
M25 Ithaca - tvrdý I. | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Preston Stearns | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Nathan Taschereau | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Jannik Maute | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Lars Goran Verwerft | 1-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Vincent Jonah Strauch | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. James Davis | 4-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Edward Etty | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Guy Den Heijer | 2-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Romano | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Vaise | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jasin Jakupi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Diogo Marques | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Alexis Boureau | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Tiago Boschmans | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Jonas Trinker | 7-5, 1-6, 2-10 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Fabian Hansch Mauritzson | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Tibo Colson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Drew Van Orderlain | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Ymer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Andrea Gola | 1-6, - Simon Freund - skreč | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Henrik Bladelius | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Lewie Lane | 6-75, 3-6 | detail zápasu |
Paul Woerner - poslední zápasy
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Ha Minh Duc Vu | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Orel Kimhi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Boris Pokotilov | 4-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anapat Timangkul | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Johan Nikles | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Kyle Stocker | 2-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-74, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Yanaki Milev | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Ilya Snitari | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-74, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 6-74, 0-3, - Paul Woerner - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.11.23 1. kolo | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Imran Sibille | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Marek Gengel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Rashed Nawaf | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Quentin Folliot | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 6-3, 2-0, Elliot Benchetrit - skreč | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Luka Mikrut | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Alec Deckers | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
04.08.23 2. kolo | vs. Dominik Boehler | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Sami Huurinainen | 6-1, 6-3 | detail zápasu |