ZÁPAS
16.02.20 | 1. kolo kval. | Simon Beaupain | Alexander Gaponenko | 6-2, 6-3 | M15 Heraklion | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
01.06.02, 21 Let
01.06.02, 21 Let
Simon Beaupain vs. Alexander Gaponenko - Vzájemné zápasy
16.02.20 | 1. kolo kval. | Simon Beaupain | Alexander Gaponenko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Simon Beaupain form & Alexander Gaponenko form
Simon Beaupain - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Pablo Trochu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Ewen Lumsden | 6-3, 6-74, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Peter Buldorini | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Adan Freire Da Silva | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Jakub Nicod | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Milos Karol | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Fred Simonsson | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Maksim Shin | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lewie Lane | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 5-7, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Leandro Riedi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Matt Ponchet | 6-2, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 finále | vs. Christoph Negritu | 4-6, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. Petr Brunclik | 6-4, 7-611 | detail zápasu | |
24.11.23 2. kolo | vs. Massimo Giunta | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Romain Faucon | 7-63, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Liam Gavrielides | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Adriano Dzhenev | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Louis Tessa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Aurel Ciocanu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Felix Corwin | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
25.08.23 2. kolo | vs. Pietro Orlando Fellin | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Ruben Hartig | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu |
Alexander Gaponenko - poslední zápasy
M15 Raanana - tvrdý | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Amit Vales | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Connor Kruger | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Ofek Shimanov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Ido Geva | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Afula - tvrdý | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.21 kvalifik. | vs. Niv Zuckerman | 6-1, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Itay Feigin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Meitar - tvrdý | ||||
01.11.21 kvalifik. | vs. Lev Levyatov | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Dan Benchimol | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Christos Keisidis | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Josh Roe Flannelly | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Matteo De Vincentis | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Yannick Stephan Born | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Sahar Simon | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Dylan Salton | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Arthur Bernabe | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Tom Saporta | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
04.05.21 kvalifik. | vs. Dylan Salton | 7-65, 6-74, 8-10 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Nekhoroshev | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
21.08.20 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 4-6, - Alexander Gaponenko - skreč | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.08.20 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.20 1. kolo | vs. Edan Leshem | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Yair Sarouk | 6-3, 5-4 | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.07.20 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-4 | detail zápasu |