ZÁPAS
15.07.18 | 2. kolo kval. | Siim Troost | Karl Kiur Saar | 7-5, 6-75, 7-66 | Estonia F1 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Estónsko
07.12.99, 24 Let
07.12.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Estónsko
21.04.96, 27 Let
12 253 $
21.04.96, 27 Let
12 253 $
Siim Troost vs. Karl Kiur Saar - Vzájemné zápasy
15.07.18 | 2. kolo kval. | Siim Troost | Karl Kiur Saar | 7-5, 6-75, 7-66 | detail zápasu | Estonia F1 | antuka |
Siim Troost form & Karl Kiur Saar form
Siim Troost - poslední zápasy
M25 Faro - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Henrik Wiersholm | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Diogo Marques | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Mikhail Malakhovich | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Egor Agafonov | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Matteo Fondriest | 7-64, 7-63 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Igor Kudriashov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Brar Navraj Singh Nav | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Pijus Vaitiekunas | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Stefan Frljanic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Simone Rivoira | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. James Mackinlay | 7-5, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. James Beaven | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-4, 6-76, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. George Houghton | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Rovai | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 7-67, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 2-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Michal Matuszewski | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Jakub Jedrzejczak | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Patrik Homola | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Kacper Szymkowiak | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Piotr Grynkowski | 6-71, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Hermanni Tiainen | 0-6, 7-62, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
24.07.23 kvalifik. | vs. Lambert Ruland | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Karl Kiur Saar - poslední zápasy
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Fancutt | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Columbus 2 - tvrdý I. | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Patrick Kypson | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 7-5, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Gleb Sakharov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.21 kvalifik. | vs. Leon Formella | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Matteo Meneghetti | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-2, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. August Ehrnrooth | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Iiro Vasa | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
25.05.21 kvalifik. | vs. Oskar Antinheimo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
02.11.20 kvalifik. | vs. Stefan Loncar | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.20 2. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Adam Bronka | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Mark Owen Endler | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
21.09.20 kvalifik. | vs. Luca Potenza | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.20 2. kolo kval. | vs. Aristotelis Thanos | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Anif - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Noah Thurner | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.08.20 2. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
18.08.20 kvalifik. | vs. Simon Beaupain | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.08.20 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Lama | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Adrian Vorhemus | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Joshua Paris | 6-4, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Pajulahti - tvrdý I. | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Jeremy Schifris | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Marius Ruzgas | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
12.03.19 kvalifik. | vs. Maxim Ratniuk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Dmitry Myagkov | 6-2, 6-3 | detail zápasu |