Holandsko
24.10.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Holandsko
06.04.96, 27 Let
Holandsko
05.10.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Holandsko
05.04.96, 28 Let
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Sidane Pontjodikromo/Niels Visker vs. Mats Hermans/Mick Veldheer - Vzájemné zápasy
04.03.23 | semifinále | Sidane Pontjodikromo/Niels Visker | Mats Hermans/Mick Veldheer | 3-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | M25 Loule | tvrdý |
Sidane Pontjodikromo form & Mats Hermans form
Sidane Pontjodikromo/Niels Visker - poslední zápasy
M25 Heraklion - tvrdý |
02.11.23 čtvrtfinále | vs. Guy Den Heijer/Dax Donders | 4-6, 6-72 | | detail zápasu |
01.11.23 1. kolo | vs. Dali Blanch/Arthur Gea | 6-4, 6-2 | | detail zápasu |
M15 Heraklion - tvrdý |
29.10.23 finále | vs. Stylianos Christodoulou/Eleftherios Neos | 6-2, 6-73, 8-10 | | detail zápasu |
27.10.23 semifinále | vs. Guy Den Heijer/Dax Donders | 6-4, 5-7, 10-5 | | detail zápasu |
26.10.23 čtvrtfinále | vs. Stuart Parker/David Quayle | Stuart Parker/David Quayle/Mick Veldheer - nenastoupil(a/i) | | detail zápasu |
25.10.23 1. kolo | vs. Cezar Cretu/Valentin Royer | 6-4, 6-4 | | detail zápasu |
M15 Heraklion - tvrdý |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Gian Luca Tanner/Jonas Trinker | 1-6, 7-5, 8-10 | | detail zápasu |
17.10.23 1. kolo | vs. Thomas Braithwaite/Eleftherios Neos | 6-2, 6-4 | | detail zápasu |
M25 Quinta - tvrdý |
10.03.23 1. kolo | vs. Jaime Faria/Duarte Vale | - | | detail zápasu |
M25 Loule - tvrdý |
04.03.23 semifinále | vs. Mats Hermans/Mick Veldheer | 3-6, 6-2, 10-6 | | detail zápasu |
04.03.23 finále | vs. Jesper De Jong/Aidan Mchugh | 4-6, 6-2, 10-8 | | detail zápasu |
02.03.23 čtvrtfinále | vs. Diego Fernandez Flores/Adria Soriano Barrera | 6-4, 6-2 | | detail zápasu |
28.02.23 1. kolo | vs. Yshai Oliel/Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-3 | | detail zápasu |
M15 Sharm - tvrdý |
20.11.20 semifinále | vs. Aldin Setkic/Yaraslav Shyla | 4-6, 2-6 | | detail zápasu |
19.11.20 čtvrtfinále | vs. Marat Deviatiarov/Francesco Vilardo | 4-6, 6-3, 10-6 | | detail zápasu |
17.11.20 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui/Juan Pablo Paz | 7-5, 7-5 | | detail zápasu |
Mats Hermans/Mick Veldheer - poslední zápasy
M25 Santa - antuka |
20.04.23 čtvrtfinále | vs. Pietro Pampanin/Lorenzo Rottoli | 6-77, 6-2, 8-10 | | detail zápasu |
19.04.23 1. kolo | vs. Julian Alonso/Riccardo Chessari | 6-2, 6-1 | | detail zápasu |
M25 Santa - antuka |
14.04.23 semifinále | vs. Mathys Erhard/Mikalai Haliak | 6-4, 4-6, 8-10 | | detail zápasu |
13.04.23 čtvrtfinále | vs. Valentin De Carvalho/Goncalo Oliveira | 7-64, 6-1 | | detail zápasu |
12.04.23 1. kolo | vs. Gabriele Piraino/Giorgio Tabacco | 6-3, 6-4 | | detail zápasu |
St. Brieuc - tvrdý I. |
22.03.23 1. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg/Antoine Hoang | 7-66, 6-70, 5-10 | | detail zápasu |
M25 Quinta - tvrdý |
12.03.23 finále | vs. Diego Fernandez Flores/Adria Soriano Barrera | 6-4, 6-3 | | detail zápasu |
11.03.23 čtvrtfinále | vs. Billy Harris/Akira Santillan | 6-1, 4-6, 10-8 | | detail zápasu |
11.03.23 semifinále | vs. Francesco Forti/Skander Mansouri | 6-4, 6-2 | | detail zápasu |
11.03.23 1. kolo | vs. David Marrero/Dhruva Mulye | 7-5, 6-1 | | detail zápasu |
M25 Loule - tvrdý |
04.03.23 semifinále | vs. Sidane Pontjodikromo/Niels Visker | 6-3, 2-6, 6-10 | | detail zápasu |
02.03.23 čtvrtfinále | vs. Sean Hodkin/Harry Wendelken | 4-6, 7-65, 10-6 | | detail zápasu |
01.03.23 1. kolo | vs. Lucas Poullain/Clement Tabur | 7-64, 4-6, 10-8 | | detail zápasu |
M25 Trnava - tvrdý I. |
03.12.22 finále | vs. Daniel Rincon/Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 6-3, 10-8 | | detail zápasu |
02.12.22 semifinále | vs. Peter Nad/Peter Benjamin Privara | 4-6, 6-4, 11-9 | | detail zápasu |
01.12.22 čtvrtfinále | vs. Sandro Kopp/Kai Lemstra | 6-2, 6-4 | | detail zápasu |
30.11.22 1. kolo | vs. Filipp Kekercheni/Marek Nano | 6-2, 6-4 | | detail zápasu |
M25 Heraklion - tvrdý |
24.11.22 1. kolo | vs. Christos Antonopoulos/Alexandros Skorilas | 1-6, 3-6 | | detail zápasu |
M25 Heraklion - tvrdý |
15.11.22 1. kolo | vs. Adam Jones/Damian Rodriguez | 4-6, 6-3, 6-10 | | detail zápasu |
M25+H Rodez - tvrdý I. |
15.10.22 finále | vs. Zvonimir Babic/Brandon Walkin | 6-3, 6-4 | | detail zápasu |
14.10.22 semifinále | vs. Matteo Martineau/Arthur Reymond | 2-0, Matteo Martineau/Arthur Reymond - skreč | | detail zápasu |
13.10.22 čtvrtfinále | vs. Mikalai Haliak/Enzo Wallart | Mikalai Haliak/Enzo Wallart - nenastoupil(a/i) | | detail zápasu |
11.10.22 1. kolo | vs. Julien Dando/Nicolas Ocampos-Rossi | 6-4, 6-4 | | detail zápasu |
M25 Oldenzaal - antuka |
25.08.22 čtvrtfinále | vs. Mark Owen Endler/Matias Zukas | - Mats Hermans/Mick Veldheer - nenastoupil(a/i) | | detail zápasu |
23.08.22 1. kolo | vs. Lewie Lane/Noel Larwig | 6-3, 6-2 | | detail zápasu |
Netherlands F4 - antuka |
13.08.18 1. kolo | vs. Alec Deckers/Botic Van De Zandschulp | 5-7, 2-6 | | detail zápasu |