ZÁPAS
16.02.21 | kvalifik. | Sidane Pontjodikromo | Valentin Vanta | 7-5, 6-2 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
28.09.97, 26 Let
16 852 $
28.09.97, 26 Let
16 852 $
Sidane Pontjodikromo vs. Valentin Vanta - Vzájemné zápasy
16.02.21 | kvalifik. | Sidane Pontjodikromo | Valentin Vanta | 7-5, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Sidane Pontjodikromo form & Valentin Vanta form
Sidane Pontjodikromo - poslední zápasy
M25 Badalona - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 7-64, 6-76, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Peter Bertran | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Axel Nefve | 7-5, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Andrew Fenty | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Aydan Gomez Osorio | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 3-6, 0-1, - Sidane Pontjodikromo - skreč | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Leonardo Borrelli | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Matej Dodig | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Iliyan Radulov | 6-73, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
16.12.23 semifinále | vs. Emilien Demanet | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Deney Wassermann | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Leyton Rivera | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Giles Hussey | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Felix Mischker | 1-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Yanki Erel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Giles Hussey | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Elgin Khoeblal | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Benedikt Henning | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Cezar Cretu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Sebastian Gima | 7-5, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Adam Heinonen | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Niels Visker | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Matthew William Donald | 7-61, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Gabriel Decamps | Gabriel Decamps - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu |
Valentin Vanta - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Jasza Szajrych | 4-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 1-6, 6-0, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 6-4, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Ferri | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Shendrit Deari | 6-2, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
01.10.23 2. kolo kval. | vs. Aleks Genchev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Jan Hrazdil | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 0-1, - Valentin Vanta - skreč | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Antonio Caruso | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Lorenzo Ferri | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Matias Zukas | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Tomas Jirousek | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. German Samofalov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 6-74, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Chris Rodesch | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-1, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Nini Gabriel Dica | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Grosu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
19.05.23 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.05.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Vlad Stoica | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Georgi Georgiev | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Miha Vetrih | 0-6, 1-6 | detail zápasu |