ZÁPAS
12.11.19 | 2. kolo | Shuichi Sekiguchi | Roman Blokhin | 6-3, 6-0 | Pune Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Shuichi Sekiguchi | Roman Blokhin | |
1. podání % | 23/35 (66%) | 16/42 (38%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/23 (83%) | 9/16 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/12 (83%) | 11/26 (42%) |
Vyhrané body z returnu | 22/42 (52%) | 6/35 (17%) |
Vyhrané body celkem | 51/77 (66%) | 26/77 (34%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esa | 4 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Roman Blokhin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Shuichi Sekiguchi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Roman Blokhin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Shuichi Sekiguchi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Roman Blokhin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Shuichi Sekiguchi | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Roman Blokhin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Shuichi Sekiguchi | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Roman Blokhin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Shuichi Sekiguchi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Roman Blokhin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Shuichi Sekiguchi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Roman Blokhin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Shuichi Sekiguchi | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Roman Blokhin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
16.03.99, 25 Let
16.03.99, 25 Let
Shuichi Sekiguchi vs. Roman Blokhin - Vzájemné zápasy
12.11.19 | 2. kolo | Shuichi Sekiguchi | Roman Blokhin | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Pune Challenger | tvrdý |
Shuichi Sekiguchi form & Roman Blokhin form
Shuichi Sekiguchi - poslední zápasy
M25 Cairns - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Tomislav Edward Papac | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
16.09.23 čtvrtfinále | vs. Hikaru Shiraishi | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-0, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.23 2. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Ryota Tanuma | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
10.09.23 finále | vs. Daisuke Sumizawa | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Naoki Nakagawa | 5-7, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Jumpei Yamasaki | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Chase Ferguson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Hiroki Sakagawa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Jie Cui | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Francis Casey Alcantara | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Dominik Palan | 6-70, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Markos Kalovelonis | 7-61, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Astana - tvrdý | ||||
05.08.23 semifinále | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Egor Agafonov | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 6-75, 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Ajeet Rai | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
24.07.23 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Maximus Jones | 4-6, 7-63, 5-7 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Taisei Ichikawa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Credit Chaiyarin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Moerani Bouzige | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-0, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Thiemo de Bakker | 1-6, 6-1, 3-1, Thiemo de Bakker - skreč | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Tegar Abdi Satrio Wibowo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kashiwa - tvrdý | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Jea Moon Lee | - | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Lucknow - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Karan Singh | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Roman Blokhin - poslední zápasy
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Alexander Jhun | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
18.12.19 kvalifik. | vs. Artsiom Cherkasau | 7-5, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Mohammed Abdulla | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
09.12.19 1. kolo kval. | vs. Jan Godfrey Seno | 7-64, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
12.11.19 2. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo | vs. Lakshit Sood | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Chuev | 2-4, - Roman Blokhin - skreč | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Maxim Krapivin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Samandar Azamatov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Aly Shokeir | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Nicolo Crespi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Belal Abou Taleb | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Ust - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Alexey Zakharov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Artsiom Cherkasau | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Roman Nashatyrkin | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Starkou | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Pozoblanco - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Alvaro Blanco Damea | 6-4, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Qujing - tvrdý I. | ||||
08.07.19 kvalifik. | vs. Chukang Wang | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
07.07.19 1. kolo kval. | vs. Yiteng Li | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kunshan - tvrdý | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Yuanfeng Li | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.06.19 1. kolo kval. | vs. Guan Kai Wang | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Seita Watanabe | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Riccardo Perin | 4-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
06.05.19 kvalifik. | vs. Elyes Marouani | 3-6, 6-2, 1-10 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Simonas Zukauskas | 6-4, 6-1 | detail zápasu |