ZÁPAS
01.09.18 | 1. kolo kval. | Shendrit Deari | Alexey Dubinin | 6-2, 6-2 | Serbia F5 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Maced?nsko
11.02.89, 35 Let
12 159 $
11.02.89, 35 Let
12 159 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
04.12.98, 25 Let
04.12.98, 25 Let
Shendrit Deari vs. Alexey Dubinin - Vzájemné zápasy
01.09.18 | 1. kolo kval. | Shendrit Deari | Alexey Dubinin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Serbia F5 | antuka |
Shendrit Deari form & Alexey Dubinin form
Shendrit Deari - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Mikhail Dubrouski | - | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Karabo Lerumo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Nicolas Jadoun | 1-6, 0-2, - Shendrit Deari - skreč | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Bader Idrees | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Yan Kodjoed | 2-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Valentin Vanta | 2-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
01.10.23 2. kolo kval. | vs. Petyr Kardzhiev | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Mihail Ivanov | 6-0, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
24.09.23 2. kolo kval. | vs. Yavor Tomov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Petr Nesterov | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Filippo Mondini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 4-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Cano | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Zoran Ludoski | 3-6, 0-1, - Shendrit Deari - skreč | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 7-65, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-1, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-4, 4-6, 15-17 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Zaharije-Zak Talic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 4-6, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Jovanovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Piotr Czaczkowski | 7-5, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 4-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Jacques-Kai Inoue | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Mirza Basic | 1-6, 6-4, 0-3, - Shendrit Deari - skreč | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Oskari Eerola | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Alexey Dubinin - poslední zápasy
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Solal Pont | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. George Gregoriou | 6-3, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Mikhail Gorokhov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Amrutjay Mohanty | 5-7, 0-1, - Alexey Dubinin - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Walid Ahouda | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Edouard Villoslada | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Baptiste Rey | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Luc Hoeijmans | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Mohammad Mahbod | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Stater | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Parth Aggarwal | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Toman | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Lazar Markovic | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Zhan Zheng | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Samyar Elyasi | 1-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Mehdi Rahmani | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Meneghetti | 0-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Moein Moazam | 1-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Federico Marchetti | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Xin Gao | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Timofey Stepanov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Parth Aggarwal | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Brian Bozemoj | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Rocco Piatti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.23 1. kolo | vs. Federico Iannaccone | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.23 2. kolo kval. | vs. Matteo Lavizzari | 2-6, 2-6 | detail zápasu |