ZÁPAS
24.09.19 | kvalifik. | Sharobiddin Abzalov | Vladislav Sveridenko | 6-2, 6-2 | M25 Almaty | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Sharobiddin Abzalov | Vladislav Sveridenko | |
1. podání % | 31/51 (61%) | 23/41 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/31 (81%) | 10/23 (43%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/20 (35%) | 3/18 (17%) |
Vyhrané break-bally | 6/6 (100%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 28/41 (68%) | 19/51 (37%) |
Vyhrané body celkem | 60/92 (65%) | 32/92 (35%) |
Dvojchyby | 5 | 10 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Sharobiddin Abzalov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Vladislav Sveridenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sharobiddin Abzalov | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Vladislav Sveridenko | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Sharobiddin Abzalov | 2-2 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Vladislav Sveridenko | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sharobiddin Abzalov | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40 | ||
5-2 | Vladislav Sveridenko | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
6-2 |
2 | ||
Sharobiddin Abzalov | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Vladislav Sveridenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sharobiddin Abzalov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-1 | Vladislav Sveridenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sharobiddin Abzalov | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Vladislav Sveridenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sharobiddin Abzalov | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Vladislav Sveridenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Uzbekist
19.02.98, 26 Let
19.02.98, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
27.06.01, 22 Let
27.06.01, 22 Let
Sharobiddin Abzalov vs. Vladislav Sveridenko - Vzájemné zápasy
24.09.19 | kvalifik. | Sharobiddin Abzalov | Vladislav Sveridenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M25 Almaty | tvrdý |
Sharobiddin Abzalov form & Vladislav Sveridenko form
Sharobiddin Abzalov - poslední zápasy
M15 Shymkent - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Yaraslav Shyla | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
13.04.21 kvalifik. | vs. Alexander Chepik | 6-0, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Danial Rakhmatullayev | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Kirill Kolganov | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 4-6, 7-66, 6-71 | detail zápasu | |
18.02.20 kvalifik. | vs. Rostislav Galfinger | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Zhanger Almashev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Alexander Igoshin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Chernomaz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Olimjon Nabiev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Nikita Chuev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Akbarshokh Shukurov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Beibit Zhukayev | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Chuev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. George Tsivadze | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Vladislav Sveridenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Adil Karimov | 7-64, 3-6, 10-1 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Mark Tryakshin | 6-0, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Igor Shrolik | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Gayratov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Ust - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Stepan Radus | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 4-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Samarkand Challenger - antuka | ||||
13.05.19 kvalifik. | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent Challenger - antuka | ||||
06.05.19 kvalifik. | vs. Timur Khabibulin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Namangan - tvrdý | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Andijan - tvrdý | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Matvey Minin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Klim Ivanov | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Vladislav Sveridenko - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Billy Harris | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Borza | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Mile Matic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Toby Martin | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Vladislav Tasenkov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Elijah Poritzky | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Pablo Alemany | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.03.21 1. kolo | vs. Duckhee Lee | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Ibrokhimjon Urinov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Sharobiddin Abzalov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 6-2, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Leonid Sheyngezikht | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Matvey Khomentovskiy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
23.07.18 2. kolo kval. | vs. Dominik Nazaruk | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Nel Ferrer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Georgia F1 - antuka | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Georgia F1 - antuka | ||||
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Iliev | 0-6, 0-6 | detail zápasu |