Rusko
26.08.92, 31 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Rusko
14.05.99, 24 Let
Rusko
31.01.90, 34 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Rusko
11.10.98, 25 Let
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Shalva Dzhanashia/Yan Sabanin vs. Sergey Bolotov/Ivan Mikhaylyuk - Vzájemné zápasy
21.01.19 | 1. kolo | Shalva Dzhanashia/Yan Sabanin | Sergey Bolotov/Ivan Mikhaylyuk | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M25 Kazan | tvrdý I. |
Shalva Dzhanashia form & Sergey Bolotov form
Shalva Dzhanashia/Yan Sabanin - poslední zápasy
M15 Telavi - antuka |
29.07.19 čtvrtfinále | vs. Alexander Donski/Maksim Tikhomirov | 7-67, 6-79, 5-10 | | detail zápasu |
29.07.19 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov/Kristjan Tamm | 6-4, 7-64 | | detail zápasu |
M15 Telavi - antuka |
22.07.19 čtvrtfinále | vs. Yan Bondarevskiy/George Tsivadze | 3-6, 6-2, 10-7 | | detail zápasu |
22.07.19 semifinále | vs. Dostanbek Tashbulatov/Zura Tkemaladze | 5-2, Dostanbek Tashbulatov/Zura Tkemaladze - skreč | | detail zápasu |
22.07.19 1. kolo | vs. Aleksandr Bulitski/Saida'Lo Saidkarimov | 7-66, 6-3 | | detail zápasu |
22.07.19 finále | vs. Ivan Liutarevich/David Poljak | 3-6, 4-6 | | detail zápasu |
M15 Telavi - antuka |
15.07.19 1. kolo | vs. Sagadat Ayap/Saida'Lo Saidkarimov | 6-4, 6-3 | | detail zápasu |
15.07.19 čtvrtfinále | vs. Olimjon Nabiev/Shonigmatjon Shofayziyev | 6-3, 6-3 | | detail zápasu |
15.07.19 semifinále | vs. Yan Bondarevskiy/George Tsivadze | 3-6, 4-6 | | detail zápasu |
M15 Den - antuka |
01.07.19 čtvrtfinále | vs. Lars Bijsterbosch/Alban Meuffels | 3-6, 5-7 | | detail zápasu |
01.07.19 1. kolo | vs. Alex Martinez/Ferran Ventura-Martell | 7-65, 6-3 | | detail zápasu |
M15 Kamen - antuka |
24.06.19 semifinále | vs. Louroi Martinez/Damien Wenger | 6-2, 6-3 | | detail zápasu |
24.06.19 finále | vs. Alexandar Lazarov/Alexander Mannapov | 6-4, 7-5 | | detail zápasu |
24.06.19 1. kolo | vs. Raphael Baltensperger/Luca Staeheli | 6-4, 3-6, 10-6 | | detail zápasu |
24.06.19 čtvrtfinále | vs. Javier Barranco Cosano/Johan Nikles | 7-65, 6-0 | | detail zápasu |
M15 Tbilisi - tvrdý |
29.04.19 čtvrtfinále | vs. Michal Dembek/Marat Deviatiarov | 7-65, 6-4 | | detail zápasu |
29.04.19 semifinále | vs. Michal Konecny/Ondrej Krstev | 3-6, 4-6 | | detail zápasu |
29.04.19 1. kolo | vs. Vladyslav Gorodynskyi/Victor Gurevich | 6-4, 7-63 | | detail zápasu |
M25 Kazan - tvrdý I. |
21.01.19 čtvrtfinále | vs. Sanjar Fayziev/Sergey Fomin | 3-6, 4-6 | | detail zápasu |
21.01.19 1. kolo | vs. Sergey Bolotov/Ivan Mikhaylyuk | 6-2, 6-4 | | detail zápasu |
Germany F16 - tvrdý I. |
23.10.17 1. kolo | vs. Pelle Boerma/Leonard Von Hindte | 4-6, 4-4, - Shalva Dzhanashia/Yan Sabanin - skreč | | detail zápasu |
Germany F14 - tvrdý I. |
09.10.17 čtvrtfinále | vs. Johannes Haerteis/Daniel Masur | 5-7, 1-6 | | detail zápasu |
09.10.17 1. kolo | vs. Kai Lemstra/Marcel Strickroth | 7-64, 6-2 | | detail zápasu |
Sergey Bolotov/Ivan Mikhaylyuk - poslední zápasy
M15 Kazan - tvrdý I. |
10.03.20 1. kolo | vs. Alexandr Binda/Saida'Lo Saidkarimov | 3-6, 3-6 | | detail zápasu |
M15 Kazan - tvrdý I. |
23.01.20 čtvrtfinále | vs. Vladimir Ivanov/Yan Sabanin | 3-6, 2-6 | | detail zápasu |
21.01.20 1. kolo | vs. Vladimir Korolev/Andrey Uvarov | 2-6, 6-1, 10-5 | | detail zápasu |
M15 Monastir - tvrdý |
02.12.19 1. kolo | vs. Alexander Igoshin/Aliaksandr Prudnikau | 5-7, 6-2, 7-10 | | detail zápasu |
M15 Monastir - tvrdý |
25.11.19 čtvrtfinále | vs. Aziz Dougaz/Benjamin Lock | 4-6, 2-6 | | detail zápasu |
25.11.19 1. kolo | vs. Bernardo Muzzi/Pietro Pirolt | 6-0, 6-1 | | detail zápasu |
M15 Minsk - tvrdý |
19.08.19 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin/Roman Nashatyrkin | 3-6, 6-3, 6-10 | | detail zápasu |
M25+H Kazan - tvrdý I. |
11.03.19 1. kolo | vs. Jeremy Jahn/Julian Lenz | 3-6, 2-6 | | detail zápasu |
M25 Kazan - tvrdý I. |
21.01.19 1. kolo | vs. Shalva Dzhanashia/Yan Sabanin | 2-6, 4-6 | | detail zápasu |
Russia F5 - antuka |
06.08.18 čtvrtfinále | vs. Alexander Boborykin/Timur Kiuamov | 3-6, 6-3, 10-8 | | detail zápasu |
06.08.18 semifinále | vs. Evgenii Tiurnev/Alexander Zhurbin | 2-2, Evgenii Tiurnev/Alexander Zhurbin - skreč | | detail zápasu |
06.08.18 finále | vs. Sagadat Ayap/Oleg Khotkov | 6-2, 6-4 | | detail zápasu |
06.08.18 1. kolo | vs. Oleg Besednikov/Sergey Dorozhkin | 6-1, 4-6, 11-9 | | detail zápasu |
Russia F4 - antuka |
30.07.18 čtvrtfinále | vs. Alexander Igoshin/Yan Sabanin | 6-2, 3-6, 6-10 | | detail zápasu |
30.07.18 1. kolo | vs. Oleg Besednikov/Roman Khassanov | 6-1, 3-6, 10-7 | | detail zápasu |
Russia F3 - tvrdý I. |
12.03.18 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov/Vladimir Polyakov | 0-6, 3-6 | | detail zápasu |
Vietnam F3 - tvrdý |
20.11.17 1. kolo | vs. Daniiar Duldaev/Sanjar Fayziev | Daniiar Duldaev/Sanjar Fayziev - nenastoupil(a/i) | | detail zápasu |
20.11.17 čtvrtfinále | vs. S D Prajwal Dev/Keisuke Numajiri | 3-6, 7-65, 6-10 | | detail zápasu |